Anasayfa » Bakıcılık

Bakıcılık

Evde Çocuk Bakarak Para Kazanma

Ev hanımı olarak aile bütçenize katkı sağlamanızın zor olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ancak ev hanımı olmanıza rağmen aylık en az 1000 TL kazanabilme şansına sahipsiniz. 1000 TL kazanç tabii ki sizin çalışma isteğinize ve bulduğunuz işe göre düşebilir ya da artış gösterebilir. Ev hanımlarının evde en çok yaptığı işler arasında çocuk bakıcılığı yer almaktadır. Üstelik çocuk bakıcılığı işinin yarı zamanlı ya ... Devamını Oku »

Yatılı İş Arayan Bayanlar BAŞVURU

Nüfusun yaşlanması ve insanların rahat yaşamak isteklerinden dolayı, insanlar yatılı iş arayan bayanlar aramaktadır. Yaşlı insanların bakımıyla ilgilenecek, veya yatalak hastalara bakacak, yatılı kalacak bayanlar çalıştırılmaktadır. Yatılı iş arayan bayanları bulabilmek için internetteki iş arayanlar sitesi ilanlarına bakabilirsiniz. Bazı şirketlerde bu işleri yapmaktadır. Bu şirketlere istediğiniz bayanın özelliklerini verdiğinizde elemanlarından o şartlara uyanları sizinle görüştürmektedirler. Bu görüşme sonucunda yatılı bayan ... Devamını Oku »

Büyük Beden Giyim Markalar

Büyük beden giyim markalar için, artık onlarca alternatif bulabiliyorsunuz. Eskiden sadece, belli başlı markalar bulunurken, hem büyük beden giyim firmaları sayıca arttı, hem de diğer tüm firmalar sezonlarında, büyük beden bayan giyim ve büyük beden erkek giyim modellerini yer vermeye başladı. Bu çeşitlilik de, ucuz büyük beden giyim eşyası bulunmasını kolaylaştırdı. Büyük beden markaları, başka firmalarda gördüğünüz modellerinin kalıplarını genişleterek ... Devamını Oku »

Yaşlıya Bakıcı Bayan Yerli- Veya Yabancı

Yaşlıya bakıcı bayan yerli veya yabancı sayfamıza hoşgeldiniz. Eğer yaşlı bir hastanız varsa ve ona bakacak birini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sayfamız üzerinden yaşılarınıza yerli veya yabancı bakıcı bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi yaşlıya bakmak çok zahmetli bir iştir. Ancak, bu işi layıkı ile yapan kişilerde var. İşte o kişileri bulmak ise bir ızdıraptır. Doğru kişiyi bulmak zamanınızı alabilir. İşte bu yüzden biz ... Devamını Oku »

Hastanede Hasta Bakıcısı arayanlar

Hastanede hasta bakıcılığı işini parttime ve fulltime olarak yapabilmektesiniz. Bazen hasta yakınları gündüz değil geceleyin hastanede kalmaları gerekebiliyor.Hasta bakıcısı arayanlara ulaşabilmenin en kolay yolu yataklı hasta servislerinde görevli hemşire ve şirket personelleriyle irtibat kurup telefon numaranızı bırakmaktadır. Eğere hasta bakımını ilk defa yapıyorsanız bir tanıdık vasıtasıyla hasta bulmanız gerekir daha sonralarda baktığınız hastaları kendinize referans göstererek bakıma ihtiyaç duyanlara daha ... Devamını Oku »

Çocuk Bakıcısı Arıyorum İlanları

Sizlere kolaylık olması bakımından bebek bakıcısı veya küçük yaş çocukları için  çocuk bakıcısı arayanların listesini veriyoruz. Eğer sizin ikametinize uyan bir ilan varsa direkt kişilerle iletişim kurabilirsiniz. İlanlarımız sizin bulunduğunuz mevkiye yakın değilse aşağıdaki yorum kısmından çocuk veya bebek bakmak isteyenler bilgilerini bıraksınlar, çocuklarına baktırmak isteyenler sizinle iletişime geçebilirler… Devamını Oku »