Anasayfa » Başvuru Sayfası

Başvuru Sayfası

Numara Ve Hat Taşıma Kaç Gün Sürer?

Bilindiği üzere, cep telefonu numaranızı ya da hattınızı değiştirebilir, başka operatörlere taşıyabilirsiniz. Bunun yanı sıra kullandığınız operatörü değiştirmeden yalnızca numaranızı değiştirme şansınızda vardır. Böyle bir talebiniz varsa, iki aşamada ele almamız gerekir. Eğer hattınızın değişimini istiyorsanız kullandığınız operatör firmasının bayiilerine giderek başvuruda bulunmanız gerekir. Eğer sadece numaranızı değiştirmek istiyorsanız yani operatörünüz ile ilgili bir değişiklik talep etmiyorsanız, o zaman müşteri ... Devamını Oku »

Cumhurbaşkanı’na Mesaj Gönderme, Mektup Yazma

Ülkemiz her geçen gün daha da gelişim göstermekte ve söz konusu bu gelişimler uygulanmakta olan politikaların bir sonucu olarak hayatımıza girmektedirler. Geliştirilmekte olan politikalar sayesinde de hayatımıza oldukça fazla sayıda yenilik girmektedir. Bu yeniliklerden biri de isteklerimizi ve şikâyetlerimiz bizzat ülkemizdeki hiyerarşik olarak en yüksek olan mercii olan Cumhurbaşkanlığı’na iletebilme olanağı sunan bir sistemdir. Bu sistemden her vatandaş faydalanabilmektedir.  Bu ... Devamını Oku »

İşkur kayıt yenileme nasıl yapılır?

Türkiye Cumhuriyeti Devleti anayasada da belirtildiği üzere sosyal bir devlet olma özelliği taşımaktadır. Sosyal devlet kavramını açıklayacak olursak; toplumsal ve ekonomik yönden vatandaşlarının tümüyle ilgilenen ve buna yönelik araştırma geliştirme çalışmaları yapan devlet sistemidir. Sosyal devletler tüm vatandaşlara ayrım gözetmeksizin gelişim olanakları sağlayacak projeler sunarlar ve bu projeler sayesinde onların toplumsal ve ekonomik yönden gelişimini hedeflerler. Sosyal devlet kapsamı içerisinde ... Devamını Oku »

192.168.l.l Ttnet Zyxel Giriş

İnternete bağlanmak çağımızın en büyük ihtiyacı ve buna paralel olarak da en çok talep gören hizmeti olmakta ve bu noktada da ülkemizde hizmet vermekte ola pek çok farklı internet sağlayıcı ve internete bağlanmak amacı ile kullanılan modem mevcut olmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilen internet sağlayıcı Ttnet, modem markası da Zyxel olduğu için bugünkü yazımızda 192.168.l.l ttnet zyxel giriş ... Devamını Oku »

Arkadaşlık Ederek Para Kazanın -Ankara

ARKADAŞlık

Bilgi ve iletişim için cvbilgileri@gmail.com.. Mail gönderirken isim ve iletişim bilgilerinizi ekleyiniz. Hayatımızı devam ettirmek için para kazanmak zorundayız. Bunu hepimiz biliyoruz. Ama arkadaşlık ederek para kazanma şansınız var desem ne dersiniz. Evet, bende ilk duyduğumda anlamadım anlam veremedim ama olayın detaylarına inince gerçekten arkadaşlık ederek para kazanmak gibi bir durum olduğunu çözdüm. Devamını Oku »