Bayanlara Borç Veriyorum – Ankara

Acil paraya ihtiyacı olan bayanlara borç veriyorum iletişim için acilkredilazim@gmail.com adresine isim, telefon ,yaş, şehir, ne kadar para lazım , ne iş yapıyorsunuz gibi detaylar ekleyerek mail gönderiniz.

Sitemiz acil kredi lazım üzerindeki bu sayfamızda sizler için “acil para lazım” taleplerini listeliyoruz.Bu listeme içinden cevaplamak istedikleriniz olursa sayfamız aşağısında yorum kısmından detaylı bir şekilde Aşağıda örneğini erdiğimiz şekilde detaylı olarak ve imla-noktalama kurallarına uyarak iletişim kurunuz.

Para talepleriniz, kara listede bulunma, kredi notunun düşük olması, öğrencilik yahut evlilikten dolayı acil ihtiyaçlarınız, ev ve araç kredisi ihtiyacı gibi değişik nedenlerden kaynaklanabilir

Acil Para talebinde bulunanlar için örnek veriyoruz:

İletişim bilgilerinin akabinden eklenen detaylar..

Daha öncesinde iyi tanıdığım bir insan tarafından kredi çekemediğim için yönlendirildim. Tanıdığı bir insandı İstanbul Kadıköy bir kaç defa da gittim. Ancak ne hikmetse tam 7 ay boyunca baştan evet çıkartırız deyip kaç sefer kimlik bilgileri vs göndermeme karşın kesin olacak şu kadar bir masraf rüşvet şu bu derken giden sıkışık zamandaki paraları ortak tanıdık olduğu için aylar sonra geriye aldım kredi de çıkmadan. Tanıdık olmasaydı ne olurdur krediye ihtiyacınız var sıkışık durumdasınız bu durumdan yararlanan ticaret. Özellikle bu durumu belirtiyorum işlemlerin yeni bankacılık yasalarıyla eskisi gibi olmadığını bildiğimden dolayı ancak banka içerisinde çalışan bir personel ve banka müdürü işlemleriyle krediler çıkartılabilir durumda olabilir. Orası da sizin işinizin bir parçası olacaktır.

Kendimle ilgili durumlara gelelim. Şu anda kkb puanım 675 civarında. Geçmişten gelen sıkıntıları yaşadım. Şu anda var olan bir düzenim mevcut kefillikle bir kredi sonrası ödemeleri dengeleyebildim. Ödeme düzenimi bozmadan tüm kredi kredi kartları nakit borçlarla birlikte araç alabileceğim kadarıyla bir kredi çıkartabilirsek ve uzun vadeye yayabilirsek hem ödeme düzenliliği olacak hemde taksitler düşük olduğundan aylık gelir kendi ihtiyaçlarına kalacak ve kredi çekilebilen anıyla isteklerin gerçekleşmesi mümkün olacaktır. Belgelenebilir maaşım 4500 tl net
KKB puanım 675 civarı
Hali hazırda

  • Halkbank’dan 30000 tl 36 aylık kredi çekilmiş olup 32 aylık taksit kalmıştır. Taksit ödemeleri 1085 TL aylık
  • Akbank kredi kartı mevcut dönem borcu 4500 tl ancak vadesi gelmemiş taksitler 21000 tl civarında
  • Nakit olarak taksitleri gelmemiş 10000 tl borcum bulunmaktadır.Bunlara istinaden 30000 Tl lik bir araç almak istiyorum.

Toplamda bakıldığında 100000 tl lik bir kredi ile 100 ay 96 ay gibi vade taksitleriyle hem taksitlerim düzenli ödenebilir olacak hem ihtiyaçlarımı görmüş olacağım hemde aylık gelirimden arta kalanlar olabileceğinden ileriye dönük nakit toplamlarla bir şeyler yapılabilir olacaktır. 10 sene boyunca kredi çekmeden yaşayabilirim ihtiyaçlarım doğrultusunda.

Bu araç alımı ev kredileri için peşinat olarak düşünülebilir de bu şekilde bir ev projesine dahil olunabilir bir imkan bulunduğunda ev alınmasına gidilebilir bu durumda aylık taksit ödemeleri toplamda 2000 tl ye kadar ödeme şeklinde bir kredi sağlanabilir. Sonuçta kendi evim olacak 550 tl aylık evime kira ödüyorum üstüne katar kendi evim için biriktirmiş olurum.
Yukarıda bahsetmeye çalıştığım şekilde bir çözüm yolunuz mevcutsa bu çözüm yolu için belirlediğiniz komisyon ücretleri dahil olarak nasıl bir çözüm yolu üretebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir