Anasayfa » evlere iş veren firmalar » Bayrampaşada Evlere İş Veren Yerler

Bayrampaşada Evlere İş Veren Yerler

Günden güne artan maddi sıkıntılarından dolayı pek çok kişi ek iş yapmak istiyor. Ayrıca, eşine destek olmak isteyen ev hanımları da evden çalışarak para kazanmanın yollarını arıyor. İşte tam bu noktada evlere iş veren firmalar devreye giriyor. Belki daha önce duymuşsunuzdur. Evden çalışarak para kazanan sayısız kişi var. Sizde onlardan biri olmak istiyorsanız ve Bayrampaşa’da ikamet ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bayrampaşada evlere iş veren yerler başlığımız altında iş ilanlarınızı verebilir, aradığınız işi kolayca bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Bayrampaşada evlere iş veren yerler de ilanlarını yayınlayarak evden çalışmak isteyenlere ulaşabilirler. Yapmanız gereken yorum bölümünden ilanınızı oluşturmak ve yayınlamaktır. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi ekleyerek size ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.

EVLERE EL İŞİ VERİLİR BAYRAMPAŞA

Bayrampaşa da oturan ve evinde elişi, pul, boncuk,payet,örgü işleri yapabilecek, bu işlerden anlayan bayan elemanlar aranıyor. İrtibat için 0537 516 08 77 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

BÖREK YAPACAK BAYANLAR

Evinden çıkmadan Boşnak Böreği yapacak bayan arıyoruz. Malzemeler bize ait olup, satışını toptan yaptığımız börekleri evinde hazırlayabilecek olanlar bize ulaşsınlar. Börek yapımı konusunda iyi olanlar tercih edilecektir. Beğenilmezse çalışılmayacaktır. Ücret dolgundur.

2 yorum

  1. Evde yapılacak is arıyoruz kalem montajı karton katlama gibi işler araniyor

  2. Karton katlama etiket işi kalem montajı herşeyi yapılır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*