Sponsorlu Bağlantılar

EVDE YAPILACAK İŞLER

 
 

Kategori: elişi-örgü işleri

11 Haz
raziye 0 Yorum

Evde Yapılabilecek Çeyiz Örnekleri

Kategori: elişi-örgü işleri

Evde yapılabilecek çeyiz örnekleri yazımızdan yararlanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi çeyiz malzemeleri kesinlikle anlamını yitirmiyor. Evlenecek olan kızlarına çeyizlik eşya almaktan vazgeçmeyen anneler için durmadan üretim yapılıyor. Öyle ki; gün geçtikçe çeyiz malzemeleri de yenileniyor ve her zevke her ihtiyaca göre satışa sunuluyor. Belki siz de evde boş zamanlarınızda çeyiz malzemeleri yapıyorsunuz. Belki de şuanda yeni çeyiz modelleri arıyor ancak bulamıyorsunuz. O zaman internet üzerinden küçük bir araştırma ile evde yapılabilecek çeyiz örneklerini bulabilirsiniz.

02 Mar
raziye 1 Yorum

Evden Dikiş Nakış İşleri Yapmak

Kategori: elişi-örgü işleri, evde dantel işi

Evden dikiş nakış işleri yapmak isteyen bayanlara iş imkanı sunan pek çok firma bulunuyor. İşlerini yapacak bayanlara parça başı ücret ödeyen firmalar, eğer iş beğenilirse sürekli çalışıyorlar. Öyle ki; bayanların dikiş nakış işlerinde ne kadar hamarat oldukları malum. O yüzden hem evde oturup hem de dikiş nakış işi yaparak para kazanmak isteyenler ilan vererek aradıkları işi buluyorlar. Türkiye’nin her yerinde bu işi yaparak para kazanan sayısız bayan bulunuyor. Üstelik bu işi bilen biri için hiçbir zorluğu olmuyor. İstenilen güne kadar istenilen miktarda dikiş nakış yapanlar ürün tesliminde paralarını alıyorlar. Eğer siz de evden dikiş nakış işleri yapmak istiyorum diyorsanız sayfamız aracılığı ile iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Ayrıca, dikiş nakış işi verenler de ilanlarını ücretsiz olarak bırakabilirler.

22 Şub
raziye 6 Yorum

Evde El İşi Yapıp Satmak

Kategori: elişi-örgü işleri, evde dantel işi

Bayanların yüzde doksanı el işinden anlıyor. Yani, eminiz öyledir. Bayanların el becerileri daha gelişmiş olduğundan el becerisi gerektiren bütün işleri yapabiliyorlar. İşte o işlerden biri de evde el işi yapıp satmaktır. Aslında bu iş yeni bir iş değil. Yıllardır pek çok bayan el işi yaparak para kazanıyor. Bu işi yapmak aslında hiçte kolay değil. El emeği göz nuru derler ya tam da öyle birşey. Oturup saatlerce el işi yapmak her baba yiğidin harcı değil. İşte bunu becerebilenler şuan para kazanmanın tadını çıkarıyorlar.

22 Eki
raziye 1 Yorum

ev hanımlarına evde el işi

Kategori: elişi-örgü işleri

Ev hanımlarının evde yapabilecekleri işler oldukça fazla olduğu için,bir çok alanda çalışmaları mümkün.Evde yapılacak işler kategorisinde onlarca iş bulunuyor ve bayanlar istedikleri işi seçerek çalışıyorlar.Ancak,geçmişten bugüne hiç eskimeyen ve her daim gündemde olan bir iş var ki o da;el işidir.Bildiğiniz gibi bayanlar kızlarının çeyizlerini kendi elleri ile yaparlardı.Bu dönemde her şey hazıra döküldüğü için çok fazla yapan olmasa da halen yapanlar mevcut.Sadece hobi olarak ya da çeyize konmak üzere yapılan el işlerinizi paraya çevirmek ister misiniz?Ev hanımlarına evde el işi veren firmalar sayesinde siz de oturduğunuz yerden el işi yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.El işi yapmakta mağrifetliyim diyorsanız,yada el işi yapacak bayanlar arıyorsanız sayfamız üzerinden ücretsiz ve üye olmadan iş ilanlarınızı yayımlayabilirsiniz.Sayfanın altında yer alan yorum bölümünü kullanarak ilanlarınızı yayımlamanız mümkün.Ancak ilanlarınızı yayımlarken iletişim bilgilerinizi yazmayı unutmayınız.

06 Şub
raziye 0 Yorum

bebek yeleği örnekleri

Kategori: elişi-örgü işleri

Örgü örmek her bayanın hobileri arasında mutlaka vardır.Yeni doğacak bebeğine ya da doğmuş bebeğine mutlaka birşeyler örmek ister.Bebekler için o kadar çok alternatif var ki yüzlerce model bulunabilir.Ama ördüğümüz yelekleri ve diğer örgüleri onların üzerinde görünce verilen emeğe değiğini anlıyoruz değil mi?Nasıl da tatlı oluyorlar:)Örgü örmeye meraklı hanımlar belki kendi çocuğunuza belki yeğeninize belki de bir akrabanız için yapabileceğiniz bir sürü model var.Bu modelleri internetten kolaylıkla bulmanız mümkün.Ya da birçok bayan örgü işi yapıyor.Etrafınızda bulunan komşularınızdan da örnek model alarak değişik yelekler örebilirsiniz.Sizin için birkaç tane bebek yeleği modeli de yazabilirim hatta.

19 Ağu
admin 1 Yorum

EVDE YAPILABİLECEK HOBİLER

Kategori: elişi-örgü işleri, evde yapılabilecek işler, parttime yapılacak işler

Evde otururken canınız mı sıkılıyor?

vazo yap EVDE YAPILABİLECEK HOBİLER

evde hobi

Yapabileceğiniz pek çok şeyle hem evdeki eşyalarınızı kullanılışlı hale getirebilir hem de eğlenebilirsiniz. Yapmanız gereken şeyler için ise paralar dökmenize gerek yoktur. Evde var olan eşyalar ile ya da oldukça uygun fiyatlara temin edebileceğiniz malzemeler ile evinizde farklı tasarımlar oluşturmanız da mümkündür.

 

Örneğin çok basit yollarla bardaklarınızı şık vazolar haline dönüştürebilirsiniz. Beğenmediğiniz ya da kusuru olan bardaklarınızı bu yolla şık bir vazo haline getirerek evinize renk katabilirsiniz.

 

 

Bardakları şık vazoya nasıl dönüştürebilirsiniz?

 

Kullanılacak malzemeler: