Sponsor Bağlantılar

Kategori: elişi-örgü işleri

21 Şub
cigdem 0 Yorum

SATIŞINI YAPABİLECEĞİNİZ HAVLU KENARI MODELLERİ

Kategori: elişi-örgü işleri

Ev hanımlarının kendileri için ya da çocuklarının çeyizlerine yaptıkları el işleri meşhurdur ve bu el işleri sayesinde ev hanımlar bazen para da kazanabiliyor. Bazı ev hanımları mazeret uydurarak el işi yapmak ya da öğrenmek istemez hal böyle olunca da onların çeyizlerini başkalarının hazırlaması gerekmektedir ve bu şekilde yapacağı el işleri karşılığında belli bir miktar ile ev hanımlarından biri ile anlaşılır.

Evde satışını yapabileceğiniz havlu kenarı modelleri hem havluyu daha güzel gösterecek desen ve renge sahip olmalı hem de hiçbir dönem de eskimemelidir. Evet, belki şuan havlu kenarı olan havluları kullanan pek kişi yoktur.

 • evde elisi veren firmalar
 • havlukenariisi
05 Ara
selda 0 Yorum

Bebek Patik Örnekleri ve Yapılışı Anlatımı

Kategori: elişi-örgü işleri

Yeni doğan ziyaretine giderken götürülen ve gelenek haline gelen, birbirinden güzel bebek patik örnekleri için, internet üzerinde dolanan videoları izleyebilirsiniz. Bir dönem, sona eren örgü işi, şimdi yine moda olmaya başladı. Hazır alınan ürünlerin yerlerini, el emekleri almaya başladı. Her sektörde olduğu gibi, bu sektörde de eskiye dönüş moda. Bebek patik örnekleri için, eğer zamanında anneniz bu konuda becerikliyse ona danışmanızda fayda var. Tek bir ilmek değişikliği ile birbirinden güzel onlarca model yaratabiliyorsunuz.

 • denizlide yazma oyasi ordurenler
 • açıklamalı bebek patik
 • patik örneği yapılışı açıklamalı
28 Kas
admin 2 Yorum

Evde Havlu Kenarı Yapma

Kategori: elişi-örgü işleri, evde dantel işi

Retro artık hayatımızın her alanında karşımıza çıkıyor. Eskiye dönüş modası havlu kenarı yapımı işlerini de tekrar hayatımıza soktu.

Eskiden annelerimiz, evde havlu kenarı yaparak pazan kazanırlardı. Aslında amaç para kazanmak değil, özellikle kız çocukları için çeyiz hazırlamaktı. Şimdilerde, çalışan bayanlar   havlu kenarı ütülemek zahmetinden kurtulmak için bu alışkanlıklara son verdiler. Kenarlıklı havlular, dolabın bir köşesinde çürümeye bırakıldılar. Fakat yeni dönemin modası retro, hem de her alanda. Kıyafetler, saç, makyaj, araba, ev eşyası kısacası her şey geri döndü. Havlu kenarları da…

 • ekmekyde oturuyorum evde diki ii aryorum
 • yapıp satilan havlu kenarlari
 • evinde oturdugu yerde elisi yapip satan bayanlar
17 Kas
admin 0 Yorum

Triko iş ilanları

Kategori: elişi-örgü işleri, fason iş verenler

Triko iş ilanları için, tekstil firmaları alım ilanlarını takip edebilirsiniz. Tekstil firmaları, triko işi yapan ya da yapabilecek elamanlar için hemen hemen hergün internet ortamından, personel alım ilanları yayınlamaya devam ediyor.trans Triko iş ilanları

Tekstil İş İlanları

Tekstil sektöründe yapılacak olan alımlar için ilan verilirken, triko iş ilanı diye arama yapabiliyorsunuz. Sistemlere geçerken bu şekilde geliyor. Alım yapılacak personeller genel olarak dikiş dikmesini bilen adaylar arasından seçiliyor. Bunun nedeni ise, ellerinde teslim edilmesi gereken acil işler olan firmalar, deneyimli, işi öğretmelerine gerek kalmayacak adaylar arasından seçim yapmayı tercih ediyorlar. Triko fason takibi iş ilanları; Ankara, İstanbul, Denizli, Kocaeli başta olmak üzere, örme fabrikası bulunan her şehirde, triko eleman alımları yapılıyor. Deneyimli personeller dışında, yetiştirilmek üzere eleman alımı yapan tekstil firmaları sayıları da oldukça fazla.

 • yhs-ddc_bd
 • kariyer net iş ilanları tiriko kompleci
 • triko eleman ilanları işler
11 Haz
raziye 0 Yorum

Evde Yapılabilecek Çeyiz Örnekleri

Kategori: elişi-örgü işleri

Evde yapılabilecek çeyiz örnekleri yazımızdan yararlanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi çeyiz malzemeleri kesinlikle anlamını yitirmiyor. Evlenecek olan kızlarına çeyizlik eşya almaktan vazgeçmeyen anneler için durmadan üretim yapılıyor. Öyle ki; gün geçtikçe çeyiz malzemeleri de yenileniyor ve her zevke her ihtiyaca göre satışa sunuluyor. Belki siz de evde boş zamanlarınızda çeyiz malzemeleri yapıyorsunuz. Belki de şuanda yeni çeyiz modelleri arıyor ancak bulamıyorsunuz. O zaman internet üzerinden küçük bir araştırma ile evde yapılabilecek çeyiz örneklerini bulabilirsiniz.

 • evde yapilan ceyizlikler
 • evde yapılan çeyizler
 • ceyiz icin yapilabilecekler
02 Mar
raziye 3 Yorum

Evden Dikiş Nakış İşleri Yapmak

Kategori: elişi-örgü işleri, evde dantel işi

Evden dikiş nakış işleri yapmak isteyen bayanlara iş imkanı sunan pek çok firma bulunuyor. İşlerini yapacak bayanlara parça başı ücret ödeyen firmalar, eğer iş beğenilirse sürekli çalışıyorlar. Öyle ki; bayanların dikiş nakış işlerinde ne kadar hamarat oldukları malum. O yüzden hem evde oturup hem de dikiş nakış işi yaparak para kazanmak isteyenler ilan vererek aradıkları işi buluyorlar. Türkiye’nin her yerinde bu işi yaparak para kazanan sayısız bayan bulunuyor. Üstelik bu işi bilen biri için hiçbir zorluğu olmuyor. İstenilen güne kadar istenilen miktarda dikiş nakış yapanlar ürün tesliminde paralarını alıyorlar. Eğer siz de evden dikiş nakış işleri yapmak istiyorum diyorsanız sayfamız aracılığı ile iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Ayrıca, dikiş nakış işi verenler de ilanlarını ücretsiz olarak bırakabilirler.

 • evde dikiş işleri
 • evde dikiş nakış işleri
 • Piko yaparak para kazanmak istiyorum