Anasayfa » elişi-örgü işleri

elişi-örgü işleri

Evde TEL TOKA Mandal Paketleme

Büyük şehirlerde, ev hanımlarına ve evden ek gelir sağlamak isteyenler için, oldukça fırsat bulunuyor. Belki de aklınıza gelmeyecek basit işlerden ciddi paralar kazanabilirsiniz. Evden yapılabilecek işler arasında en bilinenleri nikah şekeri yapımı, sabun yapımı, makale yazarlığı, internetten reklam izleme, ütü yapma, dikiş dikme gibi işler yer alıyor. Fakat, bazı küçük işletmeler ya da yurt dışından topluca ürün getiren firmalar, bu ... Devamını Oku »

Evden Örgü Yaparak Para Kazanmak

örgü

Evden örgü yaparak para kazanmak ve bütçenize katkıda bulunmak ister misiniz? Eski dönemden hatırlarsınız, annelerimiz evden havlu kenarı, lif, yemeni kenarı örer ve satarlardı. Hem bütçelerine katkı sağlarlardı, hem de boş vakitlerini değerlendirirlerdi. Sizler de evden örgü yaparak para kazanmak için el yatkınlığınız varsa, bu şekilde iş verenlere başvurabilirsiniz. Peki nasıl? Aradığınız yanıtları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Devamını Oku »

EL BECERİSİ OLANLARIN YAPABİLECEĞİ UFAK İŞLER

sekreter

Hem eğlenmek hem de keyifli  vakit geçirmek için ufakta olsa bir iş yapmaya çalışıyoruz. En azından gayret ediyoruz. Kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Tabi ki bazen de bunu bir üst noktaya da taşımamız gerek diye düşünüyorum. Bazen para kazanmak içinde yapabiliyoruz yapmalıyız da. Son zamanlarda rövanşta olan bir iş. Bunu aslında herkes yapabilir. Devamını Oku »

SATIŞINI YAPABİLECEĞİNİZ HAVLU KENARI MODELLERİ

Ev hanımlarının kendileri için ya da çocuklarının çeyizlerine yaptıkları el işleri meşhurdur ve bu el işleri sayesinde ev hanımlar bazen para da kazanabiliyor. Bazı ev hanımları mazeret uydurarak el işi yapmak ya da öğrenmek istemez hal böyle olunca da onların çeyizlerini başkalarının hazırlaması gerekmektedir ve bu şekilde yapacağı el işleri karşılığında belli bir miktar ile ev hanımlarından biri ile anlaşılır. ... Devamını Oku »

Bebek Patik Örnekleri ve Yapılışı Anlatımı

Yeni doğan ziyaretine giderken götürülen ve gelenek haline gelen, birbirinden güzel bebek patik örnekleri için, internet üzerinde dolanan videoları izleyebilirsiniz. Bir dönem, sona eren örgü işi, şimdi yine moda olmaya başladı. Hazır alınan ürünlerin yerlerini, el emekleri almaya başladı. Her sektörde olduğu gibi, bu sektörde de eskiye dönüş moda. Bebek patik örnekleri için, eğer zamanında anneniz bu konuda becerikliyse ona ... Devamını Oku »

Evde Havlu Kenarı Yapma

Retro artık hayatımızın her alanında karşımıza çıkıyor. Eskiye dönüş modası havlu kenarı yapımı işlerini de tekrar hayatımıza soktu. Eskiden annelerimiz, evde havlu kenarı yaparak pazan kazanırlardı. Aslında amaç para kazanmak değil, özellikle kız çocukları için çeyiz hazırlamaktı. Şimdilerde, çalışan bayanlar   havlu kenarı ütülemek zahmetinden kurtulmak için bu alışkanlıklara son verdiler. Kenarlıklı havlular, dolabın bir köşesinde çürümeye bırakıldılar. Fakat yeni dönemin modası retro, hem de ... Devamını Oku »