Evde Kibrit İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde kibrit işi yaparak para kazanmak artık mümkün. Evlerinizde kullandığınız kibritler ile para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer bilmiyorsanız artık öğrendiniz. Evet, evde kibrit işi yaparak para kazanan sayısız kişi bulunuyor. Üstelik bu iş yorucu olmadığı kadar oldukça eğlenceli bir iştir. Genellikle firmalar bu işi yaptırmak için bayan elemana ihtiyaç duyuyorlar. Öyle ki; eşine destek olmak isteyen ev hanımları da oldukça fazla olduğu için eleman sıkıntısı çekmiyorlar.

Evde kibrit işi aslında paketleme işidir. Kibritleri firmaların istediği şekilde paketleyerek para kazanabilirsiniz. İster ev hanımı olun ister çalışan. Herkesin ek gelir sağlamak için yapabileceği bu iş sayesinde evinizin rahatlığında kazanç sağlayabilirsiniz. Eğer bu işi yapmak istiyorsanız yapmanız gereken yorum bölümüne bulunduğunuz ili, adınızı ve mail adresinizi yazarak iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Hem iş arayanlar hem de eleman arayanlar ilanlarını ücretsiz olarak bırakabilirler. Ancak,ilanlarınıza telefon numarası yerine mail adresinizi yazmanız daha uygun olacaktır.

Evde Kibrit işi

ACİL KİBRİT PAKETLEME İŞİNE ELEMANLAR ARANIYOR

İstanbul Anadolu yakası Pendik’te ikamet eden ev hanımlarına evde kibrit işi veriyoruz. Deneyimli deneyimsiz acil alım yapılacaktır.Çalışmak isteyenler bize ulaşsınlar. Ücret dolgundur. İşimiz süreklidir. Sürekli çalışacak çalışkan,eli hızlı bayanlar tercih edilecektir. Deneme süresi 1 haftadır.

30 thoughts on “Evde Kibrit İşi Yaparak Para Kazanmak

  1. mrb.istanbul pendikte ikamet ediyorum.3 arkadaşımla birlikte evde kibrit işi yapmak istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir