Sponsor Bağlantılar

Kategori: evde yapılabilecek işler

06 Oca
raziye 9 Yorum

Ümraniyede Evde Yapılacak İşler

Kategori: evde yapılabilecek işler

Eğer İstanbul’da ikamet ediyorsanız Ümraniyede evde yapılacak işler hakkında bilginiz var demektir. Malumunuz işsizliğin arttığı günümüzde ev geçindirmek oldukça zorlaştı. Tek işte çalışanlar borçlarını ödemekte zorlandıkları için ek iş yapmak istiyorlar. Öyle Ki, ek iş yapmak isteyenleriçin evde yapılacak işler oldukça fazla olup, sizde evinizde oturduğunuz yerden çalışarak para kazanabilirsiniz. Eğer Ümraniye’de ikamet ediyorsanız Ümraniyede evde yapılacak işler başlığımız altında iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Ümraniyede evde yapabileceğiniz pek çok iş var. Mesela, evde boncuk işi, mandal montajı işi, kına paketleme işi, nikah şekeri işi gibi daha pek çok işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Hemen ilanlarınızı yayınlayarak aradığınız işi kısa sürede bulabilirsiniz. Aynı zamanda Ümraniyede evlere iş verenler de ilanlarını verebilirler.

 • EVDE YAPILABİLECEK GEÇERLİ MESLEKLER
 • umranıyede evde iş yaparım
 • evde yapıabılıcek ısler
24 Ara
raziye 5 Yorum

Evlere İş Veren Yerler Beykoz

Kategori: evde yapılabilecek işler, evlere iş veren firmalar

Eğer evden çalışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Evlere iş veren yerler Beykoz başlığı altında iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Aynı zamanda evlere iş verenler de ilanlarını yayınlayarak iş arayanlara iş fırsatı sunabilirler. Malumunuz hayat zor. Tek maaş ile geçimini sağlamayanlar ek iş yapmak istiyorlar. Öyle ki; öğrenciler olsun, ev hanımları olsun, emekliler olsun evden çalışarak para kazanabilirler. Hatta öyle ki, çalışanların dahi yapabileceği evde iş imkanları için tek bir ilan vermeniz yeterlidir. Bildiğiniz gibi İstanbul iş imkanı bakımından en iyi illerin başında geliyor. Evde yapılacak işler de İstanbul’da fazla olup, şuanda sayısız kişi evinde çalışarak para kazanıyor. Hemen hemen herkesin hayalidir değil mi evinde çalışmak? Eğer sizin de hayaliniz evden çalışmaksa artık hayal değil. Hemen yorum bölümünü kullanarak aradığınız işi kolayca bulabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar her gün yeni iş ilanları ile pek çok kişiye iş imkanı sunuyor. Siz de bu ilanlar sayesinde evinizde çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Evler iş veren firmalar Beykoz başlığımız altında hem iş arayanlar hemde eleman arayanlar ilanlarını ücretsiz olarak verebilirler.

 • beykoz evlere iş veren yerler
 • beykoz ve cevresi eve i
 • beykoz ve çevresi eve iş
03 Eki
admin 13 Yorum

Evden İş İmkanı Bursa

Kategori: evde ek iş, evde iş, evde mandal işi, evde yapılabilecek işler

Yeşil Bursa tekstil ve otomotiv alanında gelişmiş bir şehrimizdir. Tekstil firmaları da maliyetleri düşürmek için ev hanımlarına evde iş imkanı vermektedir güzel Bursa’da. Bursa’da evden iş imkanı sağlayan firmalara bizim aracılığımızla ulaşabilirsiniz, bunun için bilgilerinizi doldurarak üye girişi yapmanız ve evden iş yapmak butonuna tıklamanız yeterlidir, ya da sitede bilgileri olan firmalara siz kendiniz de ulaşabilirsiniz.

Evden iş imkanı sağlayan Bursa firmalarının ilanlarından bazıları aşağıdadır:

 • evde iş imkanı bursa
 • Evlere iş bursa yunuseli
 • Evlere lastik işi bursa yunuseli
17 Tem
raziye 1 Yorum

Evde İş İmkanı Trabzon

Kategori: evde yapılabilecek işler

Evde yapılacak işler günümüzde ev hanımlarına ek gelir sağlıyor. Öyle ki; Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi evde iş imkanı Trabzon ilinde de oldukça fazladır. Günümüz şartlarında geçimini sağlamak için ek iş yapanların sayısı her geçen gün artıyor.İşte bu yüzden eşine destek olmak isteyen ev hanımları da evden çalışarak para kazanıyorlar. Evde iş imkanı Trabzonda da pek çok bayana ek gelir sağlıyor. Örnek vermek gerekirse; evde kına paketleme işi, evde boncuk işi,evde mandal montajı işi, evde davetiye katlama işi gibi daha pek çok iş bayanlara para kazandırıyor. Üstelik bu işleri tek başınıza yapabileceğiniz gibi ekip kurarak da yapmanız mümkün. Bu sayede daha fazla iş yaparak daha çok para kazanabilirsiniz. Eğer siz de Trabzon’da ikamet ediyorsanız ve evden çalışmak istiyorum diyorsanız yorum bölümünden iş ilanınızı yayınlayabilirsiniz. Aynı zamanda Trabzon’da evlere iş veren firmalar da ilanlarını verebilirler.

 • evde iş imkanı trabzon
 • trabzon evde boncuk işi
 • trabzon evde i imkanlar
11 Tem
raziye 0 Yorum

evde yapılabilecek babalar günü hediyesi

Kategori: evde yapılabilecek işler

Evde yapılabilecek babalar günü hediyesi; Babalar günü’nün yaklaşması ile birlikte herkesi hediye alma telaşı sardı.Herkes babasına en güzel hediyeyi almak için adeta yarışa girdi.Peki babalar gününde babanıza vereceğiniz en güzel hediye ne olurdu?Bir gömlek mi?yoksa bir saat mi?Belki de bir çift ayakkabı onu mutlu etmeye yeterdi.Bizler her ne kadar babalarımıza hediye alabilmek için can çekişsekte,onların bizden böyle bir beklentisi yok.Eminim ki babalar gününde onlara sarılıp,yanaklarına kondurduğumuz küçücük bir öpücük bile onları dünyanın en mutlu insanı yapmaya yeter.Ancak bizler yine de o özel günde babalarımıza hiç unutamayacakları bir hediye vermeyi tercih ederiz değil mi?Kimi paraya kıyar en pahalı,en güzel hediyeyi alır babasına.Kimi de parası yeterli olmadığı için ya ucuz bir hediye alır,ya da evde kendi imkanları ile bir şeyler yapmaya çalışır.Peki evde yapılabilecek babalar günü hediyesi ne olabilir?

 • babalar günü hediyeleri evde yapılabilecek
 • babaya evde yapılabilecek doşumgünü hediyeleri
 • babaya evde yapılan hediye
30 Nis
admin 0 Yorum

Amerikada Yapılacak İşler

Kategori: evde yapılabilecek işler

Amerika dünyanın en ilgi çekici ülkelerinden biridir. Peki, Amerika’da yapılacak işler hangileridir? Bildiğiniz üzere Amerika hem yaşam standartı yüksek, hem de iş potansiyeli yüksek bir ülkedir. Yurtdışında çalışmak isteyenlerin ilk aklına gelen ülkelerin başında gelen Amerika’da pek çok alanda iş bulmak mümkün. Bildiğiniz üzere her geçen gün teknoloji ilerliyor ve evimizde kullandığımız pek çok alet elektronik oldu. İşte bu yüzden Amerika’da da teknoloji daha gelişmiş olduğundan bu alanda elemana daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Mesela, bir yazılım Mühendisi, bir bilgi işlem yöneticisi oldukça aranan isimlerdendir. Bunların dışında,arayüz tasarımcısı, multimedya uzmanı, network uzmanı, network yöneticisi, webmaster, bilgisayar ve endüstri mühendisliği, doğal tıp ve psikoloji danışmanlığı, sağlık, biyoteknoloji, estetik gibi meslekler de kesinlikle geçerli meslekler arasında yer alıyor.

 • amerikada hem çalışıp hem okumak
 • amerikada yapılabilecek işler