Sponsorlu Bağlantılar

EVDE YAPILACAK İŞLER

 
 

Kategori: evde yapılabilecek işler

03 Eki
admin 11 Yorum

Evden İş İmkanı Bursa

Kategori: evde ek iş, evde iş, evde mandal işi, evde yapılabilecek işler

Yeşil Bursa tekstil ve otomotiv alanında gelişmiş bir şehrimizdir. Tekstil firmaları da maliyetleri düşürmek için ev hanımlarına evde iş imkanı vermektedir güzel Bursa’da. Bursa’da evden iş imkanı sağlayan firmalara bizim aracılığımızla ulaşabilirsiniz, bunun için bilgilerinizi doldurarak üye girişi yapmanız ve evden iş yapmak butonuna tıklamanız yeterlidir, ya da sitede bilgileri olan firmalara siz kendiniz de ulaşabilirsiniz.

Evden iş imkanı sağlayan Bursa firmalarının ilanlarından bazıları aşağıdadır:

17 Tem
raziye 0 Yorum

Evde İş İmkanı Trabzon

Kategori: evde yapılabilecek işler

Evde yapılacak işler günümüzde ev hanımlarına ek gelir sağlıyor. Öyle ki; Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi evde iş imkanı Trabzon ilinde de oldukça fazladır. Günümüz şartlarında geçimini sağlamak için ek iş yapanların sayısı her geçen gün artıyor.İşte bu yüzden eşine destek olmak isteyen ev hanımları da evden çalışarak para kazanıyorlar. Evde iş imkanı Trabzonda da pek çok bayana ek gelir sağlıyor. Örnek vermek gerekirse; evde kına paketleme işi, evde boncuk işi,evde mandal montajı işi, evde davetiye katlama işi gibi daha pek çok iş bayanlara para kazandırıyor. Üstelik bu işleri tek başınıza yapabileceğiniz gibi ekip kurarak da yapmanız mümkün. Bu sayede daha fazla iş yaparak daha çok para kazanabilirsiniz. Eğer siz de Trabzon’da ikamet ediyorsanız ve evden çalışmak istiyorum diyorsanız yorum bölümünden iş ilanınızı yayınlayabilirsiniz. Aynı zamanda Trabzon’da evlere iş veren firmalar da ilanlarını verebilirler.

11 Tem
raziye 0 Yorum

evde yapılabilecek babalar günü hediyesi

Kategori: evde yapılabilecek işler

Evde yapılabilecek babalar günü hediyesi; Babalar günü’nün yaklaşması ile birlikte herkesi hediye alma telaşı sardı.Herkes babasına en güzel hediyeyi almak için adeta yarışa girdi.Peki babalar gününde babanıza vereceğiniz en güzel hediye ne olurdu?Bir gömlek mi?yoksa bir saat mi?Belki de bir çift ayakkabı onu mutlu etmeye yeterdi.Bizler her ne kadar babalarımıza hediye alabilmek için can çekişsekte,onların bizden böyle bir beklentisi yok.Eminim ki babalar gününde onlara sarılıp,yanaklarına kondurduğumuz küçücük bir öpücük bile onları dünyanın en mutlu insanı yapmaya yeter.Ancak bizler yine de o özel günde babalarımıza hiç unutamayacakları bir hediye vermeyi tercih ederiz değil mi?Kimi paraya kıyar en pahalı,en güzel hediyeyi alır babasına.Kimi de parası yeterli olmadığı için ya ucuz bir hediye alır,ya da evde kendi imkanları ile bir şeyler yapmaya çalışır.Peki evde yapılabilecek babalar günü hediyesi ne olabilir?

30 Nis
admin 0 Yorum

Amerikada Yapılacak İşler

Kategori: evde yapılabilecek işler

Amerika dünyanın en ilgi çekici ülkelerinden biridir. Peki, Amerika’da yapılacak işler hangileridir? Bildiğiniz üzere Amerika hem yaşam standartı yüksek, hem de iş potansiyeli yüksek bir ülkedir. Yurtdışında çalışmak isteyenlerin ilk aklına gelen ülkelerin başında gelen Amerika’da pek çok alanda iş bulmak mümkün. Bildiğiniz üzere her geçen gün teknoloji ilerliyor ve evimizde kullandığımız pek çok alet elektronik oldu. İşte bu yüzden Amerika’da da teknoloji daha gelişmiş olduğundan bu alanda elemana daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Mesela, bir yazılım Mühendisi, bir bilgi işlem yöneticisi oldukça aranan isimlerdendir. Bunların dışında,arayüz tasarımcısı, multimedya uzmanı, network uzmanı, network yöneticisi, webmaster, bilgisayar ve endüstri mühendisliği, doğal tıp ve psikoloji danışmanlığı, sağlık, biyoteknoloji, estetik gibi meslekler de kesinlikle geçerli meslekler arasında yer alıyor.

04 Mar
raziye 7 Yorum

Evde Oyuncak Yapımı İşi

Kategori: evde yapılabilecek işler

Ev hanımlarına evde oyuncak yapımı işinden bahsetmek istiyoruz. Evde iş imkanı arayan herkes için bulduğumuz bu iş fırsatından sizde yararlanabilirsiniz. Evden çalışarak para kazanmak isteyenler için yeni bir iş kapısı olan oyuncak yapımı işi hem eğlenceli, hem de oldukça kolay bir iştir. Çocukların vazgeçilmezlerinden biri olan oyuncaklar, oturduğunuz yerden size para kazandırabilir. Öyle ki; şuanda sayısız kişi evinden çıkmadan oyuncak işi yaparak para kazanıyor. Neden sizde onlardan biri olmayasınız? Bu işi yapabilmek için öncelikle el becerinizin gelişmiş olması gerekiyor. En önemlisi de oyuncaklara ilgi duymanız gerekiyor. Çünkü bütün gününüzü alacak olan bu iş ile uğraşırken zevk almanız gerekmektedir. Aksi halde bu işi yapmanız zor olur. Hem maliyeti düşük, hem de oldukça karlı olan evde oyuncak yapımı işi için iş ilanlarınızı yorum bölümüne bırakabilirsiniz. Hem iş arayanlar, hem de eleman arayanlar ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayabilirler.

04 Mar
raziye 3 Yorum

Evden Bilgisayar İşleri Yapmak

Kategori: evde yapılabilecek işler

Evden Bilgisayar İşleri Yapmak son yıllarda pek çok kişiye iş kapısı aralıyor. Bütün gün evde boş boş oturmaktan sıkılanlar ve bilgisayar başında oldukça fazla zaman harcayanlar bu boş zamanları değerlendirmek istiyorlar. Öyle ki; evden bilgisayar işleri yapmak isteyenlere birçok iş olanağı sunuluyor. Evde bilgisayar başında yapabileceğiniz işlerden biri ve en fazla ilgi göreni makale yazarlığı yapmaktır. Makale yazarlığı yaparak evinin bütçesine katkıda bulunan sayısız kişi bulunuyor. Yazı yazmayı sevenlerin ve yaqzma kabiliyetine sahip olanların evde yapabileceği mükemmel bir iştir. Diğer bir iş ise evde tercümanlık yapmaktır. Evde bilgisayar başında tercüme işi de yapabilirsiniz.