Anasayfa » evde yapılabilecek işler

evde yapılabilecek işler

Evde Kutu Katlama İşi 2016

evde kutu 2015 katlama

Evde boş bir şekilde zaman geçirmek istemiyor ve para kazanmak istiyorsanız evde kutu katlama işi tam size göre olabilir. Bu sayede boş zamanlarınızı değerlendirebilir ve aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Evde kutu katlama işi ile çeşitli organizasyonlarında kullanılmak üzere gerekli olan kutuları katlayabilir ve kısa bir süre önemli gelirler elde edebilirsiniz. fabrika işi evde yapılacak2015 eve is veren firmalarevde yapılacak işler ... Devamını Oku »

Evde Yapay Çiçek İşi

evde yapay çiçek

Siz de evde yapabileceğiniz bir iş arıyor ve para kazanmak istiyorsanız evde yapay çiçek işini tercih edebilirsiniz. Bu sayede boş zamanlarınızı değerlendirebilir ve aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Evde yapay çiçek işi ile çeşitli organizasyonlarında kullanılmak üzere gerekli olan çiçekler yapabilir ve kısa bir süre önemli gelirler elde edebilirsiniz. Evde yapay çiçek işinde el hızınıza ve becerinize göre daha fazla sipariş ... Devamını Oku »

EVLERE İŞ GÖNDEREN FİRMALAR 2015-2016

Evlere iş gönderen firmalar 2015-2016 sezonunda da çalışmaya devam ediyor. Eğer bir ev hanımı veya öğrenci iseniz evden part time iş imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken evlere iş gönderen firmalar ve işverenler ile irtibata geçmek ve çalışmak. Evlere iş gönderen firmaların genelde önerdiği işler makale ve el işleri oluyor. El işlerinde belirlenen siparişlere göre nikah şekeri yapabilir, davetiye ... Devamını Oku »

EVLERE BONCUK İŞİ VERENLER 2016

Evden yapılan işlerin son dönemlerde büyük ilgi görmesi işverenleri harekete geçirdi ve birçok işi part time olarak yapacak eleman aramaya başladı. Evlere boncuk işi veren firmalar ile iletişime geçerek boş zamanlarınızı değerlendirebilir ve evde boncuk işi yapabilirsiniz. Aylık önemli gelirlerin kazanıldığı bu işte, özellikle ev hanımı iseniz el beceriniz ve zevkinize göre boncuk işi yapabilirsiniz. Part time iş imkanına göre ... Devamını Oku »

EVDEN YENİ NİKAH ŞEKERİ İŞİ 2016

Evinizde ve dilediğiniz yerden nikah şekeri yaparak hem boş zamanlarınızı değerlendirebilir hem de para kazanabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının yapabileceği bu işte el becerinizi paraya çevirmek mümkün. Boş zamanlarını değerlendirmek isteyen ve bu emeği sonucunda para kazanmak isteyen kişiler evde nikah şekeri yaparak aylık önemli ücretler kazanabilmektedir. Aylık veya haftalık olarak verilen siparişlerle 2016 yılında da evde yeni nikah şekeri işi ... Devamını Oku »

EVDEN BAYANLARA İŞ İMKANLARI 2016

Evde boş bir şekilde oturmak istemeyen kadınlar için yeni ve kazançlı iş imkanları bulunuyor. İster internet üzerinden ister uygulamalı olarak yapacağınız işlerle ev hanımı olarak aylık önemli gelirle elde edebilirisiniz. Bu işlerin başında makale yazarlığı gelmektedir. Eğer internet bağlantınız varsa ve klavye kullanımında iyiyseniz belirlenen siparişlere göre anlaşmalı olduğunuz kişi veya kurumlara makale yazabilirsiniz. Günde 3 veya 4 saatinizi bu ... Devamını Oku »