Anasayfa » evlere iş veren firmalar

evlere iş veren firmalar

İstanbul ve Ankara’da Ev Mantısı Alan Yerler

Bilindiği gibi ülkemizde artık, özellikle bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarına yönelik iş imkanları sunuluyor. Evden yapılacak işler arasında, hangisine yeteneğiniz varsa, beceriniz ne yönde ise, o alanda çalışma imkanı bulabiliyorsunuz. Evden yapılabilecek işler, her ne kadar büyük şehirlerde yoğun olarak bulunsa da, talebe yönelik diğer tüm şehirlerde de bu tarz işleri bulabiliyorsunuz. Devamını Oku »

Ev Hanımıyım Acil Para Lazım

Ev hanımıyım acil para lazım. Geçmiş dönemlerde, herhangi bir işte çalışıyor olmanıza gerek kalmadan, bankalara başvuru yaparak, kredi talebinde bulunabiliyordunuz. Üstelik bankalar bu konuda oldukça yardımcı oluyorlardı. Fakat, son on yıl içerisinde yapılan düzenlemeler nedeni ile, bankalardan, bir iş yerinde belli bir süreden beri sigoratalı çalışmıyorsanız, bankalardan kredi alamıyorsunuz. Bu durumda da, istenmedik şekilde ortaya çıkan nakit ihtiyaçlarınızı da karşılama şansınız ... Devamını Oku »

Ankara’da En Çok Evlere İş Verilen İlçeler

Ankara’da en çok evlere iş verilen ilçeler hangisi? Aslına bakılırsa, Ankara’da artık her semte eve iş veren şahıslar ve iş yerleri bulunuyor. Fakat, evden yapılabilecek işlerin kategorilerine göre ilçelere göre ayrım yapılabiliyor. Eğer ulaşım gerektiren bir iş üzerinde çalışılacaksa, şirkete ya da iş verene yakın semtler tercih ediliyor. Bunun dışında ulaşım sorunu olmayan işler için ise her semte iş verilebiliyor. Ankara’da en ... Devamını Oku »

Evde Kalem Montaj İşi 2016

evde kalem montajı

Zamanının birçoğunu evde geçirmek zorunda olan kişiler evde yapılabilecek işleri araştırıp bu yönde bir kazanç sağlamaya çalışmaktadır. İhtiyaçlarımız artarken eve giren paraya ek olarak bir gelir elde etmek isteyen ev hanımları veya çeşitli nedenlerden dolayı evde bulunan diğer bireyler bu yönde oldukça kolay bir para kazanma fırsatı buluyor. Devamını Oku »

Emeklilerin Evden Yapabileceği İşler

emekli zammı

Emekli olan kişilerin gelirlerine ek sağlamak için çeşitli işleri yaptığı bilinmektedir. Bu işlemler arasında genel olarak sebze yetiştirme veya el işleri söz konusu olabilir. Emekli olan kişiler genel olarak karton ve mukavva gibi malzemeler ile evden işler yapabilir. Davetiye hazırlama, bebek şekeri veya nikah şekeri hazırlamanın yanı sıra buzdolabı süsü veya dolap süsü hazırlama özellikle emekli olan kadınlar için özel ... Devamını Oku »

Evde Kutu Katlama İşi 2016

evde kutu 2015 katlama

Evde boş bir şekilde zaman geçirmek istemiyor ve para kazanmak istiyorsanız evde kutu katlama işi tam size göre olabilir. Bu sayede boş zamanlarınızı değerlendirebilir ve aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Evde kutu katlama işi ile çeşitli organizasyonlarında kullanılmak üzere gerekli olan kutuları katlayabilir ve kısa bir süre önemli gelirler elde edebilirsiniz. Devamını Oku »