Faturalı Hatta Kredi Çıkartılır

Bankalar ile uğraşmak istemiyor musunuz? Acil paraya ihtiyaç duyuyorsunuz ve borç bulamadınız mı? Kredi notunuz düşük ve kredi alamıyor musunuz? Tüm bunlar için faturalihatlarakredi.com  firmamız size muhteşem bir fırsat sunmaktadır.

Eğer faturalı bir hatta sahipseniz ve acil paraya ihtiyacınız varsa firmamızdan kolayca kredi alabilirsiniz. Hangi operatörden olduğunuz önemli değil. Aynı zamanda gelir belgenizin olmaması ya da kredi skorunuzun düşük olması da önemli değil. Yalnızca en az altı ay süre ile düzenli olarak ödenmiş bir faturalı hatta sahipseniz, hemen bize ulaşın, kredilerinizi çıkartalım.

Faturalı Hatta Nasıl Kredi Çıkartılır?

Eğer sizlerde faturalı hatlara kredi imkânımızdan faydalanmak istiyorsanız sitemizde yer alan başvuru formunu doldurarak bizimle irtibat kurun. Aynı zamanda mail adresimiz yoluyla da bize ulaşabilirsiniz. Attığınız maillerinizde adınızı ve soyadınızı, TC kimlik numaranızı, telefon numaranızı, operatörünüzü ve nüfusa kayıtlı olduğunuz ili yollarsanız bilgileriniz hemen değerlendirmeye alınır. Size geri dönüşü bizler yaparız. Bu bilgileri hattınız üzerinden en fazla ne kadar kredi alabileceğinize bakmak için istiyoruz. Eğer bu bilgileri vermek istemezseniz operatörünüz ile iletişime geçerek kaç lira tutarında cihaz alabileceğinizi sorgulatıp bunu tarafımıza bildirebilirsiniz.

Müşterilerimize en az 1000 lira en fazla da 5000 liraya kadar kredi veriyoruz. Fakat yapılan yeni düzenlemeler ile bazı operatörlerden birkaç cihaz alabilmenizin önü açılmıştır. Eğer böyle bir kampanyaya denk geldiyseniz 7000 liraya kadar kredi kullanma şansınız olacaktır.

Bunları tamamladıktan sonra alabileceğiniz en yüksek fiyatlı cihazı alarak, kutusu açılmadan bize teslim edin. Bunun sonucunda hemen krediniz çıkartılır. İşlemler için aldığımız komisyon oldukça düşüktür.

https://www.faturalihatlarakredi.com firmamız aracılığı ile oldukça kısa sürede ve risksiz şekilde kredinizi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ödemelerinizi operatörünüze yaptığınız için dilediğiniz ödeme kolaylığını yaratabilirsiniz. En yüksek vadeyi seçerek en düşük taksitlerle kredi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda ödemeleriniz faturanıza yansıtıldığı için ödeme konusunda sorun yaşamazsınız. Bu bir telefon alım satımıdır. Bu sebeple yasal bir işlem yapmaktayız.

Eğer sizlerde acil nakit paraya ihtiyaç duyuyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve kolayca kredinizi alın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir