Faturalı Hattı Olanlara Nakit İmkanı Sağlıyoruz

Bankalardan kredi almak pek çok kişi için her geçen daha da zorlaşır iken bu konuda denenmekte olan pek çok farklı yol ve yöntem mevcut olmakta ve bu konuda sıkıntı yaşayan kişilere son derece faydalı çözüm yolları sunulmaktadır. Bunlar arasında en çok dikkat çeken ve en hızlı çözüme ulaştıran seçenek ise faturalı hatta kredi olanağı olmakta ve bu konuda en çok tercih edilen yer ise “faturalı hattı olanlara nakit imkanı sağlıyoruz” sloganı ile çalışmakta olan firmamızdır.

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Verilir?

Parasal olarak problem yaşayan ve de bu problemlerini çözmekte zorlanan kişilerin en çok tercih ettiği yöntem bu seçenek olsa da hali hazırda pek çok kişi bu sistemin nasıl uygulandığını bilmemekte ve bu yüzden de tedbirli olmak amacı ile uzak durmak istemektedir. Bu sebepten dolayı bahsi geçen uygulamanın işleyiş sistemi ile alakalı bilgi vermek pek çok kişinin nakit sıkıntısını çözmesi adına faydalı olacaktır.

Firmamıza hizmet talebi ile gelmiş olan müşterilerimizden ilk olarak mevcut olan para sıkıntısı hakkında bilgi almaktayız. Daha sonra bu tutarda kredi alıp alamayacağı konusunda araştırma yapmaktayız. Bu konuda belirleyici olan ise kullanılmakta olan hattın geçmiş faturalarının ödeme düzenidir. Eğer faturalar zamanında ve düzenli bir şekilde ödendi ise talep edilen her tutarda kredi verilmektedir.

Yapılan işleme gelir isek söz konusu olan kişiye faturaya ek olarak cihaz satma sistemi uygulanmaktadır. Daha sonra bu cihaz müşterimizden geri satın alınmakta ve bu sayede eline toplu para geçmektedir. Ödemeler ise tıpkı kredi borcu gibi aylık taksitler halinde gerçekleşmekte ve bu sebepten müşterilerimiz hiçbir sıkıntı yaşamamaktadır.

Hangi Hatlara Faturaya Ek Kredi Verilir?

Pek çok firma anlatılmakta olan bu işlemi tek bir GSM operatörü üzerinden gerçekleştirmekte ve bu yüzden de hizmet alanı son derece kısıtlı olmaktadır. Ancak firmamız ülkemizde yer alan tüm hatlara kredi vermektedir. Bu sebepten dolayı da en çok tercih edilen yer olma özelliğini her daim korumaktadır.

Daha net bir şekilde söylememiz gerekir ise hizmet verdiğimiz kişiler arasında;

  1. Türkcell hat kullananlar,
  2. Vodafone hat sahipleri,
  3. Türk Telekom (Avea) hat kullananlar ve
  4. Sabit hattı olan kişilerdir.

Kaynak: https://www.faturalihattiolanakredi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir