Anasayfa » Güncel

Güncel

OHAL Komisyonuna Başvuru Nasıl Yapılır?

Bildiğiniz gibi 15 Temmuz kanlı darbe girişiminden sonra ilan edilen olağanüstü hal, bir süredir gündemde hakimiyetini korumaktadır. Bu sebeple kurulmuş olan OHAL Komisyonu Temmuz itibari ile başvuru almaya başladı. Resmi Gazetede yayımlanması ile yürürlüğe giren kararnameler uyarınca, birçok meslekten ve görevden kişi işlerinden gerekçeli ve gerekçesiz şekilde ihraç edildiler. Devamını Oku »

Evkur Cep Telefonuna Kaç Taksit Yapıyor?

Kredi kartı kullanımı denetimi sonucunda alınan kararlar ile birlikte, kredi kartı ile taksitli olarak cep telefonu alabilmenizin önü kapanmıştır. Hatta bu nedenle birçok banka telefon alabilmeniz için kredi olanağı sağlamıştır. Elbette bankalardan kredi alabilmeniz içinde kredi notu ve benzeri şartları yerine getirmiş olmalısınız. Bu nedenle herkes senet ile alışveriş yapıp, taksitli ödeyebileceği imkanları aramaktadır. Elbette çok fazla çeşidi içinde bulunduran ... Devamını Oku »

İzmitte Senetle Altın Veren Kuyumcular

İzmit gelişmiş şehirlerimizden biri olmasına karşın, birçok faaliyete ev sahipliği yapmamaktadır. Ülkenin her yerinde, maddi sıkıntıları olan insanlar ile karşılaşmak mümkündür.  Fakat birçok şehirde senetle kredi veren danışmanlık firmaları bulunurken, İzmit bunların dışında kalır. Bu nedenle farklı maddi olanak yaratacak alanlar ortaya konulmaya başlanmıştır. Şüphesiz bunların en başında senet ile altın veren kuyumcular gelir. Devamını Oku »

Faturalı Hattı Olana Kredi Verenler

Bankalar dışında kredi veren firmaların her biri uzmanlıklarına ve amaçlarına göre yeni iş alanları kurarak, kredi verme yeterliliğine sahip olurlar. Bunlardan kimisi şahıs olarak çalışmalar yaparken kimisi de bir ekip ile firma halinde hizmet verir. Elbette hem şahıs olarak hem de ekip olarak yürütülebilecek olan bir kredi işlemi de vardır. Bu işlem faturalı hatta kredi verme işlemidir. Bunu bir şahıs ... Devamını Oku »

Evlenmek İsteyen Suriyeli Kadınlar

Ülkemizde ikamet etmeye başlayan Suriyeli kadınlar, aileleri ile buraya gelmedikleri müddetçe oldukça yalnızlardır. Elbette devletten yardım aldıkları için çok fazla maddi sıkıntıları olmaz, lakin kimseyi tanımamak ve kimsesiz olmak gerçekten zordur. Hiç bilmedikleri bir ülkede ve dilini bile yeni yeni öğrendikleri bir yerde yaşamak onlar için çok yıpratıcı bir etkendir. Bu nedenle Suriyeli kadınların çoğu Türkiye’de evlilik hayalleri kurarlar. Devamını Oku »

Ankara Kozmetikte Tecrübeli maaşlı Bayan Çalışan

Ankara^da  kozmetik sektöründe network marketing tecrübeli bayan personel alınacaktır. İletişim  cvbilgileri@gmail.com  . Daha önce avon , oriflame, huncalife, farmasi gibi kozmetik sektörü üzerine temsilcilik yapmış yapmış yahut eczane güzellik merkezi v.b yerlerde çalışmış bayan elemanlar alınacaktır. Devamını Oku »