Anasayfa » Güncel

Güncel

Denenmiş Rızık Ve Bereket Duası

Denenmiş Rızık Ve Bereket Duası Birçoğumuz için bir gelir elde etmekten ziyade, elde ettiğimiz bu geliri ay içine bölerek eşit hale getirmek daha önemlidir. Bunu sağlayabilmek için elbette ilk olarak kazancımızın bereketli olması gerekmektedir. Bereket azın içinde çokluk, yokluğun içinde bolluktur. Bu nedenle ilk olarak helal bir kazanç elde etmemiz gerekir. Helal kazanç zaten bereketlidir fakat dualar ile bu bereketi ... Devamını Oku »

Oriflame Yüz Mankenliği 2018 YENİ

Mankenlik ve modellik çağımızda çok gelişmiş ve kolayca ulaşılabilecek sektörlerden biridir. Özellikle belli bir alan mankenliği gittikçe gelişmektedir. Bunlardan en bilineni ve en çok ihtiyaç duyulanı yüz mankenliğidir. Tanınmış markalardan biri olan Oriflame, markasının yüzü olacak mankenler aramakta ve ilanını da kendi web sitesinde yayınlamaktadır. Devamını Oku »

41 Buğday Duası Nedir?

Hemen para getiren dua

41 Buğday Duası, maddi olanaksızlıklardan kurtulmak, maddi olarak rahata ermek ve rızıklanmak amacı ile okunan bir duadır. Adından da anlaşılacağı üzere 41 adet buğday üzerine okunan bir uygulaması vardır. Bu buğdayları dilerseniz yiyebilirsiniz. Aynı şekilde dilerseniz de saklayabilirsiniz. Bu duanın şartlarına uygun olarak yapılması halinde 41 gün içerisinde kişinin rızkı artar, maddi sıkıntıları çözülür. Daha önceden de denenmiş ve sonuçları ... Devamını Oku »

Cumhurbaşkanı’na Mesaj Gönderme, Mektup Yazma

Ülkemiz her geçen gün daha da gelişim göstermekte ve söz konusu bu gelişimler uygulanmakta olan politikaların bir sonucu olarak hayatımıza girmektedirler. Geliştirilmekte olan politikalar sayesinde de hayatımıza oldukça fazla sayıda yenilik girmektedir. Bu yeniliklerden biri de isteklerimizi ve şikâyetlerimiz bizzat ülkemizdeki hiyerarşik olarak en yüksek olan mercii olan Cumhurbaşkanlığı’na iletebilme olanağı sunan bir sistemdir. Bu sistemden her vatandaş faydalanabilmektedir.  Bu ... Devamını Oku »

Kredi Kartı Borçlarınızı Nakit Ödüyoruz

Bankalar tarafından bireylere sunulmakta olan kullanım alanının oldukça geniş çaplı olması açısından hemen hemen tüm kesimden insanların ceplerinde veya çantalarında en baş köşede yerini almış bulunan kredi kartları her ne kadar doğru kullanım yapıldığı takdirde bireylere gerek alışverişlerde yapılan kampanyalar ve taksit imkanları sayesinde gerekse geri ödemelerinde sunulan kolaylıklar neticesinde sağladığı imkanlar ile hamillerine oldukça kolaylık sağlayan kartlar yanlış kullanım ... Devamını Oku »

OHAL Komisyonuna Başvuru Nasıl Yapılır?

Bildiğiniz gibi 15 Temmuz kanlı darbe girişiminden sonra ilan edilen olağanüstü hal, bir süredir gündemde hakimiyetini korumaktadır. Bu sebeple kurulmuş olan OHAL Komisyonu Temmuz itibari ile başvuru almaya başladı. Resmi Gazetede yayımlanması ile yürürlüğe giren kararnameler uyarınca, birçok meslekten ve görevden kişi işlerinden gerekçeli ve gerekçesiz şekilde ihraç edildiler. Devamını Oku »