Anasayfa » Güncel

Güncel

İzmitte Senetle Altın Veren Kuyumcular

senetlealtin.com. İzmit gelişmiş şehirlerimizden biri olmasına karşın, birçok faaliyete ev sahipliği yapmamaktadır. Ülkenin her yerinde, maddi sıkıntıları olan insanlar ile karşılaşmak mümkündür.  Fakat birçok şehirde senetle kredi veren danışmanlık firmaları bulunurken, İzmit bunların dışında kalır. Bu nedenle farklı maddi olanak yaratacak alanlar ortaya konulmaya başlanmıştır. Şüphesiz bunların en başında senet ile altın veren kuyumcular gelir. Devamını Oku »

Faturalı Hattı Olana Kredi Verenler

https://www.faturalihattiolanakredi.com/ : Bankalar dışında kredi veren firmaların her biri uzmanlıklarına ve amaçlarına göre yeni iş alanları kurarak, kredi verme yeterliliğine sahip olurlar. Bunlardan kimisi şahıs olarak çalışmalar yaparken kimisi de bir ekip ile firma halinde hizmet verir. Elbette hem şahıs olarak hem de ekip olarak yürütülebilecek olan bir kredi işlemi de vardır. Bu işlem faturalı hatta kredi verme işlemidir. Bunu ... Devamını Oku »

Evlenmek İsteyen Suriyeli Kadınlar

Ülkemizde ikamet etmeye başlayan Suriyeli kadınlar, aileleri ile buraya gelmedikleri müddetçe oldukça yalnızlardır. Elbette devletten yardım aldıkları için çok fazla maddi sıkıntıları olmaz, lakin kimseyi tanımamak ve kimsesiz olmak gerçekten zordur. Hiç bilmedikleri bir ülkede ve dilini bile yeni yeni öğrendikleri bir yerde yaşamak onlar için çok yıpratıcı bir etkendir. Bu nedenle Suriyeli kadınların çoğu Türkiye’de evlilik hayalleri kurarlar. Devamını Oku »

Ankara Kozmetikte Tecrübeli maaşlı Bayan Çalışan

Ankara^da  kozmetik sektöründe network marketing tecrübeli bayan personel alınacaktır. İletişim  cvbilgileri@gmail.com  . Daha önce avon , oriflame, huncalife, farmasi gibi kozmetik sektörü üzerine temsilcilik yapmış yapmış yahut eczane güzellik merkezi v.b yerlerde çalışmış bayan elemanlar alınacaktır. Devamını Oku »

Kredi Notum Kaç Olursa Kredi Çekebilirim

Yaşanınızın içerisinde ihtiyaçlarımızı karşılamak amacıyla ihtiyaç duyduğumuz toplu nakit ihtiyacını çevremizden karşılayamadığımız dönemlerde bankalara bulunduğumuz kredi başvurularında kredi notumuzun düşük olduğu ve bulunula alalı olarak kredi kullanamayacağımız tarafımıza bildirilir. Devamını Oku »

192.168.1.1 İP ADRESİ

http://19216801.gen.tr/192-168-1-1 İnternet kullanan herkesin bilmesi gereken temel konular vardır. Modeminizin güvenliği açısından modem kontrollerini nasıl yapacağınızı bilmekte bu konulardan biridir. Modemi geldiği gibi gelen kullanıcı adı ve şifrelerle kullanmak pek güvenli değildir. Bu sebeple bu yazımızda modemimizin kontrolünü nasıl sağlayacağımızı öğreneceğiz. Birçok modemde 198.168.2.1 ip adresi kullanılsa da 198.168.1.1 ttnet modemleri için rahatça kullanılan bir ip adresidir. Aynı 198.168.2.1 deki ... Devamını Oku »