Anasayfa » iş fikirleri 2013

iş fikirleri 2013

Kurban Bayramında Yapılacak İşler

Kurban bayramı yaklaşıyor ve bu kurbanda tüm özel ve kamu çalışanları için 5 günlük tatil var. Bu nedenle bayramda tatil planı yapanların sayısı az değil. Ancak kurban bayramında daha hareketli bir ortam olduğu için işçi ve eleman ihtiyacı da çok fazla, bu durumda çalışmak isteyenler için de bir fırsat söz konusu. Kurban bayramında alışveriş daha fazla olmakta bu nedenle marketlerde ... Devamını Oku »

İş Kurmak İsteyenlere Seçenekler

Günümüzde İş Kurmak İsteyenlere Seçenekler sunuluyor ve her geçen gün girişimciler çoğalıyor. Öyle ki; sermayesi olan girişimiciler bu kez de ne iş kurabilirim düşüncesi ile araştırma yapıyorlar. Özellikle internet üzerinde iş kurmak isteyenlere seçenekler oldukça fazla. Pek çok sayfada hem karlı hem de sermayesi az olan işler sıralanıyor ve girişimci fikir alışverişi yaptıktan sonra hangi sektörde iş kuracağına kolayca karar ... Devamını Oku »

Niş İş Fikirleri

Niş iş fikirleri başlıklı makalemize hoşgeldiniz. Niş iş fikirleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için hazırladığımız sayfamızda sizlere faydalı olabilecek bilgiler sunmak istiyoruz. Yeni bir iş kurmak isteyenler için ne yapmalıyım sıkıntısı vardır. Aklında bir çok iş fikri olsa da ne yapacağına karar veremez. Ancak, biz sizler için niş iş fikrilerini araştırdık ve aşağıda sıralıyoruz. İlginizi çeken iş fikri ile ... Devamını Oku »

Melek Yatırımcı Nereden Bulabilirim

Girişimcilerin en çok ihtiyaç duydukları şey malumunuz paradır. Ancak, her girişimci istediği işi kuramıyor. İşte bu devrede melek yatırımcı devreye gidiyor. Peki, Melek Yatırımcı nereden bulabilirim? Herkesin aradığı Melek Yatırımcı nedir? Melek Yatırımcı, 1981 yılından bu yana kullanılan bir isimdir. Türkçe anlamı ise Yatırımcılık demektir. Aslında dünyada popüler bir hale gelen melek yatırımcı ülkemizde henüz keşfedilmiştir. Keşfedildiği andan itibaren ise ... Devamını Oku »

Bardakta Mısır Satan Ne Kadar Kazanır

Bardakta Mısır satmak son zamanların en karlı işlerinden biri diyebiliriz. Atıştırmalık için mükemmel bir tercih olan bardakta mısır, oldukça popüler oldu ve bu işi yapmak isteyenler günden güne çoğalıyor. Peki, Bardakta Mısır Satan Ne Kadar Kazanır? Yeni bir iş kurmak isteyenler oturup araştırmalarını yaparlar ve kendilerine uygun gördükleri işi yapmak için işe koyulurlar. İşte yeni iş kurmak isteyenler için Bardakta ... Devamını Oku »

libyadaki iş fırsatları

Libya‘da çalışmak ister misiniz? Libyadaki iş fırsatları oldukça fazla olup, şuana kadar sayısız kişiye iş imkanı sunmuştur. Libya, Türk çalışanlar için en büyük ticaret imkanı ile ülke servetinde lider arap ülkelerdinden biridir. Türk iş adamları Libya’daki yatırımlarına devam ediyorlar ve yeni projelerinde görevlendirmek üzere Türk işçisi arıyorlar. Özellikle inşaat sektörü Libya’da oldukça canlı olduğundan bu iş ile ilgilenenler bu sektörden ... Devamını Oku »