Anasayfa » Güncel » İzmitte Senetle Altın Veren Kuyumcular

İzmitte Senetle Altın Veren Kuyumcular

İzmit gelişmiş şehirlerimizden biri olmasına karşın, birçok faaliyete ev sahipliği yapmamaktadır. Ülkenin her yerinde, maddi sıkıntıları olan insanlar ile karşılaşmak mümkündür.  Fakat birçok şehirde senetle kredi veren danışmanlık firmaları bulunurken, İzmit bunların dışında kalır. Bu nedenle farklı maddi olanak yaratacak alanlar ortaya konulmaya başlanmıştır. Şüphesiz bunların en başında senet ile altın veren kuyumcular gelir.

Banka Denetleme ve Düzenleme Kurulu kararına göre artık vatandaş altını 4 taksit üzerine kredi kartı ile alamayacaklar. Bu nedenle kuyumculuk sektöründe bir düşüş yaşanıyor. İşte kuyumcular da buna göre bir çözüm bulmuşlar. Hem İzmit vatandaşı nakit ihtiyacını gidersin, hem de kuyumculuk sektöründe altın satışı artsın diye böyle bir çözüm bulunmuştur.

Bu çözüme göre sizler bu kuyumculardan altın alıyorsunuz ve aldığınız altın senede bağlanıyor. Yani taksit ile ödeme imkanı tanınıyor. Böylece sizler maddi sıkıntılarınızdan kolayca kurtulurken, kuyumculuk sektörü de altın satışlarından biraz daha kâr edebiliyor. Böylece herkes kendi açısından kârlı bir alışveriş yapmış oluyor.

Bir yorum

  1. Acil

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*