Anasayfa » katalogla satış

katalogla satış

Avon Temcilcisi Nasıl Olunur? Üye Girişi Nasıl Yapılır?

Avon, bildiğiniz gibi bir kozmetik firmasıdır. Satış temsilcileri ile kurdukları ekip sayesinde Türkiye’nin dört bir yanında satış işlemlerini gerçekleştirir. Üstelik Avon firmasına satış temsilcisi olmakta oldukça kolaydır. Bir Avon temsilciniz varsa, temsilciniz yardımıyla sizde satış çalışanı olabilirsiniz. Bunun yanı sıra Avon web sitesinde, üyelik formu bulunmaktadır. Devamını Oku »

Evden Jeunesse Ürünleri Satarak Para Kazanın

Gençlik ve sağlık ürünleri deyince akla ilk gelenler arasında ilk sıralarda Jeunesse ürünleri yer almaktadır. Adı geçmekte olan bu ürünler ülkemizde yer alan hemen hemen her üründen daha çok beğenilmiş ve buna paralel olarak da kullanıcı sayısı her geçen gün daha da artmıştır. Anlatılmakta olan bu sürecin en temel nedeni ise bu ürünlerin sunmakta olduğu son derece büyük faydalar olmaktadır. ... Devamını Oku »

Jeunesse Kazanç Planı

Network kazanç yapısını az çok bilirsiniz. Bir ekipten ve bu ekibin niteliklerinden söz etmek ve bunları kullanmak gerekmektedir. Bu nedenle bizler Jeunesse Global ile kazanabileceğiniz tabloyu biraz geniş tutarak, kazanç aşamalarından bahsetmek istiyoruz. Jeunesse ile birden fazla kazanma planını kullanabilirsiniz. Yani tek bir plan ile sınırlı kalmanıza gerek yoktur. Jeunesse kazanç planlarında şu ana kadar 6 çeşitten söz etmek mümkündür. Devamını Oku »

Pazarlamacı Bayanlar Alınacaktır ANKARA

Ankara ili içinde ikamet eden presentable olan yani seyahat engeli olmayan pazarlamacı bayanlar alınacaktır. Kozmetik sektörü üzerine yapılacak bu işte yüksek ücretlendirme yapılmaktadır. Sabit ücret artı maaş prim ödenmektedir. İletişim:  cvbilgileri@gmail.com Öncelikli tercih edilenler 1- Seyahat engeli olamayanlar 2- Sigortacılar 3- Mümessiller 4- Kozmetik sektörünce çalışmış olanlar 5- Network marketing tecrübesi olanlar Devamını Oku »

Oriflame Yılbaşı Kataloğu

oriflame kataloğu 2013

Kozmetik sektörünün en başarılı firmalarından biri olan Oriflame, ülkemizde de pek çok kişi tarafından tercih edilmekte ve beğenilerek kullanılmaktadır. Kozmetik, kişisel bakım ve güzellik sektöründe iddialı duruşu ve yaptığı kampanyalar ile de kullanıcılarına oldukça büyük kolaylıklar sunmaktadır. Devamını Oku »