Türk Telekom Faturalı Hattı Olanlara Kredi

Banka kredinizin onaylanması için tarafınıza iletilen tüm şartları eksiksiz yerine getirmeniz gerekmektedir. Örneğin kredi notunuz düşük olmayacak, aylık net gelir sahibi olacaksınız ve buna ek olarak da SSK gibi güvence primlerinin ödeniyor olması gerekiyor. https://www.faturalihatlarakredi.com/

Bu ve benzeri sorun ile karşı karşıya kalan kişiler ise maddi sorunlarını çözmek için Türk Telekom hizmetleri arasında yer alan faturalı hat kredisine geçiş yaptı. En az 6 aylık kullanıcı iseniz ve faturalarınızı zamanında ödedi iseniz kredi kullanabilirsiniz.

Kredi rakamları bankalarda ki kadar yüksek değil. Minimum 500 TL en maksimum ise 4 bin TL alabilirsiniz. Geri ödeme aşaması da oldukça kolay. Gidip sıra beklemek ve zaman kaybetmek zorunda değilsiniz. Ödemeniz faturanıza ek olarak yansıtılmaktadır.

Vade süresi ise 12 ay ile 24 ay arasında değişim göstermektedir. Kredinizi uzun vade de kullanır iseniz aylık ödeme yapmanız gereken rakam daha az olacaktır. Sistem ve işleyiş hakkında daha fazla bilgi almak için güvenilir olan kredi çıkaran firmalardan destek alabilirsiniz.   

Kaynak: https://www.faturalihatlarakredi.com/turk-telekom-avea-faturali-hatta-kredi-cikartilir/                         

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir