1 Saat İçinde Para Bulmak

Bildiğiniz gibi bizim ülkemizde para bulmak pek kolay değildir. Özellikle para bulmak için sadece 1 saatiniz varsa. Fakat yine de belli seçeneklere sahip olduğunuzu belirtelim. 

  • Zamanınız çok kısıtlı olduğu için çalışmak ya da biriktirmek gibi bir şansınız yoktur. Bu nedenle ilk olarak yakınlarınızdan borç istemeniz daha mantıklıdır. Fakat yakınlarınıza gidip direk borç isterseniz sorun olacaktır. Bu nedenle durumunuzu izah ederek, kredi kartından taksitli nakit avans çekmeyi teklif edebilirsiniz.
  • İş gücü yani çalışma karşılığında sizlere borç veren bazı işletmeler vardır. İnternetten kendi şehrinizdeki bu işletmelere ulaşarak gidip hemen borç paranızı alabilirsiniz. Elbette bir senet karşılığında.
  • Elinizde varsa altın gibi kıymetleri eşyaları hızlıca satabilirsiniz. Fakat böyle bir durumunuz yoksa senet ile altın satın alarak ihtiyaç duyduğunuz miktarı sağlayabilirsiniz. Yine internet üzerinden araştırma yaparak şehrinizde bu işi yapan kişileri bulabilirsiniz. Senetle altın veya senetle para almanız bu yöntem ile mümkün.

Bu 3 yöntemden en az birisi sizlerin işini görecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir