İstanbulda evlere ek iş gönderilir

Değerli ev hanımları için evlere ek iş gönderilir yazımız ile karşınızdayız.Son  yıllarda evde yapılacak işler oldukça moda haline geldi.Hemen hemen Türkiye’nin her yerinde bu işler yapılıyor.Dışarıda çalışamayan pek çok ev hanımı için bulunmaz bir nimet olan bu işler,hem kolay hem de oldukça kazançlıdır.Evlere iş veren firmalar bu işleri oldukça uygun fiyatlara yaptırıyorlar.

Emekliler,öğrenciler ve çalışanlar için de ek gelir sağlayan bu işler,özellikle ev hanımları için oldukça kazançlı bir iştir.Bu iş dallarından bazılarını sıralamak gerekirse;evde nikah şekeri işi,boncuk işi,tespih dizimi işi,iplik temizleme işi,kına paketleme işi,mandal montajı işi,davetiye katlama işi,dantel işi ve elişi-örgü işleri en fazla kazandıran işlerin başında geliyor.Bu tarz işler genellikle iş ilanı şeklinde oluyor ve hemen hemen her sayfada bu ilanları görmeniz mümkündür.

Bayanlar açısından bakıldığı zaman evde yapılacak işlerin önemi oldukça büyüktür.Firmaların ev hanımlarına sundukları bu işler sayesinde artık onlar da evlerinde çalışarak kazanç elde edebiliyorlar.Eğer siz de evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız sayfanın en altında yer alan yorum bölümünden hangi ilde bulunduğunuzu ve iletişim bilgilerinizi yazarak ilanlarınızı ücretsiz bir şekilde yayımlayabilirsiniz.Evlere ek iş gönderen firmalar da sayfamız aracılığı ile ilanlarını verebilirler.

EVE MANDAL İŞİ GÖNDERİLİR

Evde mandal işi yapmak isteyen ev hanımları lia.adolina@gmail.com adresinden bize ulaşabilirler.Ayrıca,kalem işi ve davetiye işi de veriyoruz.Ödemelerimiz her hafta pazartesi yapılmaktadır.İşimiz süreklidir.

EVE İŞ VERİLİR

Türkiye’nin her yerine nikah şekeri işi verilecektir.Yaz sezonu boyunca işimiz çok yoğun olduğu için ekibi olanlar başvuru yapabilirler.

 

14 thoughts on “İstanbulda evlere ek iş gönderilir

  1. Mandal ve nikah sekeri islerinizden almak isterim yardımcı olursaniz sevinirim istanbul sancaktepe de ikamet ediyorum ekip isi derseniz grubum genis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir