2014 Ankara iş arayanlar

Ankara’da oturanlar için hazırladığımız sayfamızda ilan vermek ücretsizdir. Eğer iş arıyorum diyorsanız ve aradığınız işi bir türlü bulamadıysanız doğru yerdesiniz. 2014 Ankara iş arayanlar başlığımız altında iş ilanlarınızı verebilir, hayalini kurduğunuz işe sayfamız üzerinden kavuşabilirsiniz. Her gün yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilen sayfamızda herkes aradığını buldu. Şimdi sıra sizde! Muhasebeci, güvenlik, temizlikçi, kasiyer, sekreter, grafiker, kasap, çevre mühendisi ve daha sayısız meslek erbabı ile ilgili aramalarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Son yıllarda iş ilanları internet üzerinden verildiği için iş bulmak eskisinden çok daha kolay bir hale geldi. O yüzden, oturduğunuz yerden ilanlara göz atabilir, dilerseniz kendi ilanınızı yayımlayabilirsiniz. Kendinize uygun gördüğünüz işlere de iş başvurusu yaparak iş bulma şansınızı arttırabilirsiniz. Ankara’da yaşıyorsanız hemen sayfanın altında yer alan yorum bölümüne ilanınızı, iletişim bilgileriniz ile birlikte bırakın, iş verenlere sesinizi çok daha kolay duyurun.

İŞSİZİM İŞ ARIYORUM

İşletme fakültesi mezunuyum ve şuan çalışmıyorum. Aylardır iş arıyorum ama bir türlü bulamadım. Artık ne iş olsa yaparım. Oldukça başarılı biriyim. Sorumluluk sahibiyim. Ankara’da ikamet ediyorum. İş verenlere buradan sesimi duyurmak istiyorum. Lütfen bana uygun bir işiniz varsa ulaşın.

ŞÖFÖRÜM İŞ ARAMAKTAYIM

15 yıllık şöförüm. Daha önce şehirler arası yolculuklar yaptım. Deneyimliyim. E sınıfı ehliyetim var. Ankaradayım fakat başka şehirlerde de çalışabilirim. Gece işi, gündüz işi hiç farketmez. Şuan işsizim ve acil işe ihtiyacım var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir