Abiye Kıyafet Üzerine Boncuk İşleme

kyafet üzerine boncuk

Abiye Kıyafet Üzerine Boncuk İşleme işi yapmak isteyen kişiler ve abiye kıyafet üzerine boncuk işi vermek isteyen işverenler için hazırlamış olduğumuz sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamıza yorum bölümünden üye olmadan ve ücret ödemeden iş ve eleman arama ilanlarınızı hemen ekleyebilirsiniz…

Abiye üzerine boncuk ve pul işleyecek ekipler arıyoruz

İzmir’de abiye giysilerinin üzerine boncuk ve pul işleyecek bayanlar arıyoruz. Bir yandan dizinizi izlerken bir yandan para kazanmak isterseniz, elim temiz aldığım işleri zamanında ve düzgün bir biçimde teslim ederim diyorsanız hemen 0 532  203  numaralı telefonu aramanız yeterli. (ödemelerimiz düzenli olarak yapılmakta olup işimiz süreklidir)Boncuk işi verilir(iş alımı geçici olrak durdurulmuştur)

Sezonun açılması ile beraber yoğunlaşan işlerimiz nedeni ile çok acil olarak evde boncuk işleme işi yapacak ekip başları arıyoruz. Boncuk işleme işi için ekibiniz var ise yada hemen ekip kurarak boncuk işi yapmak istiyorsanız 0 539 737 24 14 numaralı telefon ile irtibat kurabilirsiniz.

14 thoughts on “Abiye Kıyafet Üzerine Boncuk İşleme

  1. evde kıyafet üzerine boncuk işleme yapmak istiyorum aksarayda oturuyorum(il olan aksarayda,istanbul ile karıştırmayın)

  2. Abiyeye boncuk dikimi işleri veriyoruz.İşimiz devamlıdır.Yerimiz Fatih/Çapa’dadır…0538-768-14-09 Murat Demirel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir