Acil Kredi Lazım Ne Yapmalıyım?

Acil kredi bulmanız gerekiyorsa ilk olarak bankaları denemek mantıklı bir yöntemdir. Her bankanın ön onay işlemi bulunmaktadır.

Telefonunuz ya da bilgisayarınız aracılığı ile bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Böylece ön onay adı altında başvuru yaptığınız için kredi notunuz düşmeden olasılıkları görebilirsiniz. Eğer ön onayı olumlu gelen bankalar varsa bu bankalara başvuruda bulunabilirsiniz.

Eğer bankalardan hiçbirinden onay gelmezse bu durumda da ilk yapmanız gereken yakınlarınızın kapısını aşındırmaktır. Kişileri telefon ile ararsanız zaman kaybetmeden bilgi alabilirsiniz. Fakat bu da pek destekli olmadığı için diğer yöntemleri denemeden evvel bir cihaz alıp satmanızı tavsiye edebiliriz. Operatörünüz üzerinden bir cihaz satın alın ve bu cihazı kutusundan dahi çıkartmadan satışa çıkarın. Eğer siz kısa sürede satamayacağınıza inanıyorsanız yalnızca bu işi yapan firmalar vardır. İnternetten bu firmalara ulaşarak cihazınızı küçük bir fiyat eksilmesi ile satabilirsiniz. Hatta çoğu zaman kendiniz sattığınızdan daha yüksek fiyatlar alabileceğiniz için bu firmalardan destek almanız daha makul olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir