Acil Para 2017

Pek çok kişinin acil para sıkıntısı 2017 yılında da devam etmekte ve bu aşamada kendilerine çözüm olacak yol ve yöntemler aramaktadırlar. Bu sebepten dolayı bizde bugünkü  yazımızda son zamanlarda popüler olan borç para bulma yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Telefona Kredi Sistemini Deneyebilirsiniz

Bu aşamada en çok dikkat çeken ve en çok uygulanmakta olan sistem cep telefonu faturasına ek olarak verilen krediler olmakta ve pek çok telefon bayisi ya da firma bu şekilde hizmet sunmaktadır. Üstelik bu sistemde bir çok telefon hat sahipleri faydalanabilmektir.

Evkur Kredisi Alabilirsiniz

Adı geçmekte olan bu yer senetle ürün satmakta olup bu ürünler arasında kolaylıkla elden çıkabilecek mallar da mevcut olmaktadır. Söz gelimi bu yerlerden senetle taksit taksit ödemek sureti ile telefon alıp satabilirsiniz. Bu işlemi yalnızca Evkur değil senetle mal satan hemen hemen her yer aracılığı ile de yapmanız mümkün olmaktadır.

Kredi Talep İlanı Verebilirsiniz

Yapılacak olan bir başka işlem de belli başlı sitelere talep etmekte olduğunuz krediye dair detayları içermekte olan ilanlar bırakmaktır. Bu sayede kredi veren şahıslar ya da firmalar sizinle iletişime geçerek kredi verebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir