Ankara’da Bilgisayar Bilen Sekreter Alımı -ACİLL

sekreter

Gerek özel firmalar gerek ise devlet daireleri düzenli olarak sekreterlik alımı yapmaktadır. Sizde iş arıyorsanız ve Ankara’ da bilgisayar bilen sekreter alımı yapılıyor mu? Nasıl ulaşabiliriz ilana, şartlar genele indirgemek gerekirse neler sizlere aktaralım.

Öncelikle sekreterler; ofis dosya düzeni, telefon görüşmeleri, toplantı tutanakları, randevu düzenlemeleri gibi işleri yapmaktadır. Bu sebebe bağlı olarak bilgisayar bilmeleri gerekmektedir. Sekreter seçimin de bu kıstas temel alınmaktadır.

İletişim:  cvbilgileri@gmail.com

Lise mezunu ya da üniversiteleri büro yönetimi ve sekreterlik alanı mezunları sekreterlik işlerini yapabilmektedir. Sekreterlik işleri geniş kapsamlıdır. İş alanınız fazladır. Yukarıda sıraladıklarımızın yanı sıra organizasyon işlerini de düzenlemektedir. Alan hakkında bilgi yaptığımıza göre Ankara’ da bilgisayar bilen sekreter alımına geçebilir. Gerek gazetelerin iş ilanlarından gerek ise internet üzerinde yer alan ilanlardan işlere ulaşabiliriz.

İletişim:  cvbilgileri@gmail.com

İnternet başvurusunda CV ile anında başvuru yapabilirsiniz. Gazetelerde de ilanları arayarak randevu alıp görüşmeye giderken CV ve var ise bilgisayar sertifikanız varsa yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Şimdiden aradığınız şartlarda iş bulmanız dileğiyle.

İletişim:  cvbilgileri@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir