Ankara’da Güzelliğine Güvenen Genç Bayanlar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinin tanıtımını yapıp pazarlayacak bayan elemanlar aramaktayız. Bu iş için öncelikli şartımız Ankara’da ikamet edilmesi olmak ile beraber diğer bir koşul ise satış ve pazarlama alanında kendine güvenen kişilerin müracaat edilmesidir.

İşin Tanımı

Yapacağınız iş kozmetik ürünlerini direk olarak alıp satmak yerine söz konusu bu ürünleri satacak distribütörler temin etmektir. Başka bir deyiş ile bahsi geçmekte olan güzellik ve kozmetik ürünleri bünyelerinde kullanacak ya da satacak olan yerlere tanıtının yapılması işimizi en kısa şekilde tanımlamaktadır. Bu kapsamda çalışma alanınız güzellik merkezleri, kuaförler ya da bu sektörde hizmet vermekte olan akla gelebilecek daha başka yerler olmaktadır. Bu aşamada ürün tanıtımı yapacağınız yerin seçimi tamamen size bırakılmaktadır.

Tanıtımını yapacağınız ürünler ile alakalı olarak kısaca bilgi vermek gerekir ise bunlardan ilki cildi olduğundan çok daha genç, çok daha gergin ve bir o kadar parlak gösteren doğal bir botoks olmaktadır. Diğeri ise ciltte mevcut olan sivilce ve egzama gibi problemlere çözüm olmakta ve sıkıntıları gidermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir