Anlamlı bayram mesajları

Ramazan ayı’nda olduğumuz bugünlerde,bayrama da az kaldı.Küs olanların barıştığı,insanların kaynaştığı bu günde bütün sevdikleriniz için en anlamlı bayram mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz.Her ne kadar eski bayramlar olmasa da,yine de her bayram da sevdiklerimizi ziyaret eder,her zaman bir arada olmanın mutluluğunu yaşarız.Özellikle bayram gibi özel günlerde hatırlanmak,hatırlamak,aranıp sorulmak ve aramak bambaşka olur.Sevdikleriniz uzakta bile olsa aramak veya en azından güzel bir mesaj ile hatırlandığını belirtmek oldukça önemlidir.

Siz de Ramazan Bayramı’na yaklaştığımız bugünlerde sevdikleriniz için en anlamlı bayram mesajlarını sayfamızdan bulabilir,sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.İşte sizin için seçtiğimiz en anlamlı bayram mesajları:

-Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm,benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm.Bayramınız mübarek olsun.

-İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun,makamın cennet Hz.Muhammed komşun olsun.Günlerin mutluluk,gönlün saadetle dolsun.Bayramın mübarek olsun.

-Sevgi söze dolarsa dua olur,dua Allah’a ulaşırsa nur olur.Aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın mübarek olsun.

-Bir bayram gülüşü savur göklere,eski zamanlara gülücükler getirsin,öyle içten,öyle samimi ol ki,gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin.İyi bayramlar!

-Evinize gül kokusu essin,kalplerinize Allah iyilik versin.Bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin..Bayramınız mübarek olsun.

-Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua nemekşeleri saçmanız temennisiyle.Hayırlı Bayramlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir