Antalya otelleri iş ilanları

Antalya, turizm bölgesi olduğundan dolayı iş alanı da oldukça fazladır. Özellikle otellerde vasıflı, vasıfsız elemanlara her zaman ihtiyaç duyulur. Her ne kadar kış aylarında çok fazla eleman alımı yapılmasa da diğer illere nazaran iş olanakları her daim mevcuttur. Eğer Antalya’da yaşıyorsanız ve otellerde çalışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Antalya otelleri iş ilanları sayfamız üzerinden ilanlarınızı ücretsiz bir şekilde yayımlayabilirsiniz. İster Antalya Merkez’de olun, ister ilçelerinde, sayfamız aracılığı ile ilan verebilirsiniz. Hem iş arayanlar, hem de eleman arayanlar karşılıklı olarak iş ve eleman aramalarını yapabilirler. Yorum bölümüne ilan detayını ve  iletişim bilgilerinizi yazarak hiç beklemeden yayımlayabilirsiniz.

OTELİMİZE MASÖZ ARANIYOR

Antalya’da bulunan otelimize masöz alınacaktır. 608 saatlik MEB onaylı masaj eğitim belgesine sahip, Antalya’da ikamet eden, müşteri memnuniyeti odaklı, takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü, dış görünüşüne özen gösteren ve 20 ile 35 yaşları arasında bayan masözlerin başvurularını bekliyoruz.

OTELDE GARSONLUK İŞİ ARIYORUM

Daha önceden 3 yıllık otel deneyimim var. Rusça ve ingilizceyi ana dilim gibi kullanıyorum. Antalya’da ikamet ediyorum. Merkez’deki veya ilçelerindeki bütün otellerde çalışabilirim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir