Aracımla İş Arıyorum

Son yıllarda kendi arabası olan ve ek iş yapmak isteyenler aracımla iş arıyorum diyerek iş ilanlarını yayınlıyorlar. Öyle ki; kendi aracı ile çalışan sayısız kişi var. Ehliyeti ve arabası olanlar özellikle internet üzerinden iş ilanlarını vererek aradıkları işi kolayca buluyorlar. Eğer sizde aracımla iş arıyorum diyorsanız yapmanız gereken çok basit. Yorum bölümünden iş ilanlarınızı oluşturarak eleman arayanlara sesinizi duyurabilirsiniz. Hangi şehirde yaşadığınızı, aracınız ile ne iş yapmak istediğinizi ve iletişim bilgilerinizi girerek sizde aradığınız işi kısa sürede bulabilirsiniz. Aynı zamanda eleman arayanlar da ilanlarını ücretsiz olarak verebilirler.

KENDİ ARACIMLA ŞÖFÖRLÜK YAPMAK İSTİYORUM

Şuanda bir firmada çalışıyorum ancak borçlarımdan dolayı bir türlü yetinemiyorum. Kendime ait bir aracım var ve akşam 6’dan sonra şöförlük yapmak istiyorum. İstanbul Anadolu yakası’nda ikamet ediyorum. İstanbul trafiğine hakimim. Acil iş arıyorum.

ACİL İŞ ARIYORUM

Teknisyenim ve kendi aracımlar iş arıyorum. B sınıfı ehliyete sahibim. Her türlü TV tamiri yapabilirim. İşimde ustayım ve kendi aracımla çalışabilirim. Antalya’da ikamet ediyorum. İlgilenenler bana ulaşabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir