Avon Kataloğu ile Avon ürünleri satın

 

avon.com

Avon Kataloğu her ay düzenli olarak yenilenmekte ve yenilenen her katalogda Avon temsilcilerine daha fazla kazanç sağlama imkanı tanınmaktadır.

Avon ürünleri arasında yer alan Avon parfümleri, Avon takıları, Avon aksesuar ürünleri ve Avon makyaj ürünlerinin çeşitliliğinin yanı sıra uygun fiyatları ile hiç zorlanmadan satış yapacak, satış yaptıkça para kazanacaksınız. Üstelik farkında bile olmadan sosyal çevreniz genişleyecek daha aktif bir yaşam süreceksiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey hemen Avon üyelik başvurusunda bulunmak. Avon üye girişi yaptıktan sonra adınıza yollanan Avon kataloğu üzerinden sıfır sermaye ile satışlara başlayabilir satış oranlarınızı artırarak kazancınızı da buna paralel olarak yükseltebilirsiniz.

Avon üyelik iptali için ise yapmanız gereken tek şey sipariş vermemek. 3 dönem sipariş vermemeniz halinde üyeliğiniz kendiliğinden iptal edilecektir. Avon üyelik koşulları olarak ise sadece üye başvurusunda bulunan kişinin 18 yaşından büyük olmasını talep etmektedir.

2 thoughts on “Avon Kataloğu ile Avon ürünleri satın

  1. Ayakkabi okce platform kaplama, boncuk dizme. Platform kaplama isini firma bunyesinde yapilir.

  2. evde yapabilecegim tespih dizmek olsun nikah şekeri olsun onun gibi işler çıkınca bilgilendirmenizi rica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir