Avon Temcilcisi Nasıl Olunur? Üye Girişi Nasıl Yapılır?

Avon, bildiğiniz gibi bir kozmetik firmasıdır. Satış temsilcileri ile kurdukları ekip sayesinde Türkiye’nin dört bir yanında satış işlemlerini gerçekleştirir. Üstelik Avon firmasına satış temsilcisi olmakta oldukça kolaydır. Bir Avon temsilciniz varsa, temsilciniz yardımıyla sizde satış çalışanı olabilirsiniz. Bunun yanı sıra Avon web sitesinde, üyelik formu bulunmaktadır. Bu üyelik formunu doldurarak sizde satış temsilcisi olabilirsiniz. Üyelik formunda adınız, soyadınız, elektronik posta adresiniz, cep telefonu numaranız ve ikametgah adresiniz sorulmaktadır. Bu bilgileri eksiksiz şekilde doldurduğunuzda üyeliğiniz tamamlanır.

Avon’un resmi web sitesinden üye girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu üyelik sayesinde, yaptığınız satışları ürün kodu ile birlikte sipariş edersiniz. Üstelik Avon temsilcileri kendine alacakları ürünlerde, indirimden faydalanabilirler. Toplam satışınızın %25’i kazanç olarak geri dönmektedir.

Avon Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Eğer internet başvurusu ile temsilci olduysanız ödeme imkanlarınızın kısıtlıdır. Sipariş verdiğiniz an kredi kartı ile ödemesini yapmanız gerekmektedir. Eğer temsilciler aracılığı ile başvuruda bulundaysanız kredi kartı, banka kartı, bankalar ve PTT şubelerinden ödeme yapmanız gerekmektedir. Eskiden taksitler ile ödeme yapma imkanınız vardı fakat sınırlandırılmış uygulamalar ile bu hak ortadan kalktı. Ödemelerinizi 15 ile 30 gün içerisinde yapmanız gerekir.

AVON HESAP NUMARALARI

  • Kredi kartı ile ödeme yapmak istediğinizde, kredi kartınız üzerinden taksit yaptırabileceğiniz gibi tek çekim de yapabilirsiniz. 150 lira ve üzeri siparişleriniz için belirli bir vade farkı ödemeniz gerekmektedir. Aynı zamanda sisteme kartınızı tanımlatarak otomatik ödemede yapabilirsiniz.
  • Havale, EFT, Banka Şubesi ya da ATM üzerinden ödeme yapmak isterseniz IBAN numaranız ile TR88 0006 4000 0011 0082 3199 00 numaralı hesaba yapabilirler. Avon ödemeleri için İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası ya da Yapı Kredi üzerinden yapılmaktadır. Akbank ve Garanti Bankası ile ödeme yapacak kişiler, ATM’ler üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler. Akbank’ta işlem bedeli 1,75; Garanti Bankasında ise 2 liradır. Yapı Kredi Bankası ile ödemek isterseniz banka şubesinden ödemelerinizi gerçekleştirmeniz gerekir. İşlem ücreti 3.5 liradır. Enpara ile ödeme yaparsanız herhangi bir işlem ücreti kesilmeyecektir. Bu işlem ücretlerini hesaba katarak ödemenizi yapmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir