Avon Yılbaşı Kataloğu 2014

Avon aralık ayı kataloğu ile bomba gibi bir giriş yaptı. Diğer bir adı avon yılbaşı kataloğu, bayanların beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak şekilde hazırlanmış. Kataloğun kapağında Hadise ve Engin Altan Düzyatan’ı görüyoruz. Avon yılbaşı kataloğu için poz veren iki ünlü, herkese mutlu yıllar dileklerini sunuyor. Yılbaşının en sevilen rengi olan kırmızı, Avon kataloğu’nda da pek çok sayfada kullanılmış. Birbirinden güzel ve en yeni ürünler katalogta yerini almış. En çok dikkat çeken ürünler arasında, yarı fiyatına, bir alana diğeri bedava ve paketli ürünler dikkat çekiyor. Avon’u yakından takip eden ve ürünlerini kullananlar için gerçekten mükemmel fırsatlar sunulmuş. Bayanların en sevdiği parfümlerden biri olan Pur Blance, 1 alana 2 HEDİYE kampanyası ile karşımıza çıkıyor. Üstelik fiyatı oldukça uygun olup, sadece 52 TL’ye 3 adete sahip olabiliyorsunuz.

 

Avon yılbaşı kataloğunda bir diğer kampanya ise, sayfa 7 ile 17 arasından 2 adet parfüm alana LEİLA el çantası hediye olarak veriliyor. Bu katalogta yine çocuklarda unutulmamış. Onlar için Hem eğlenceli, hem de mükemmel kokulu parfümler 6,90 TL’den başlayan fiyatlarla mutlu ediyor. Kataloğun ortalarına doğru ilerlediğimizde mükemmel bir kampanya daha gözümüze çarpıyor. Mimply Because erkek ve bayan EDT’en 1 tane alana diğeri sadece 1 TL’ye veriliyor. Bunun dışında bayanların vazgeçilmezi olan takılarda güzellikleri ile göz kamaştırıyor. Üstelik yılbaşında herkes sevdiklerine alsın diye inanılmaz fiyatlarla sizin oluyor.

 

Kataloğun son sayfalarında ise çift uçlu göz kalemi sadece 6,00 TL olup, 3 adet alana ise sadece 15 TL’ye veriliyor. Son olarak kataloğun en arkasında yer alan kampanyada en çok ilgi görenler arasında yerini alacak gibi görünüyor. Kutlama paketi adı altında satılan ve Göz üstü jeli/göz altı kremi, süper shock maskara ve Little Black Dress EDP parfüm içeren 3’lü paket de sadece 22 TL’ye sizin oluyor. Fırsatlarla dolu Avon kataloğu için avon.com.tr aresini ziyaret edebilirsiniz.

kaynak: avon temsilci girişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir