Banka Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin

Bankalardan çeşitli nedenlerden dolayı kredi almakta zorlanan kişiler bu konuda size yardımcı oluyoruz. Bilindiği üzere bankalardan kredi almak oldukça zor bir hale gelmiştir.Bunun nedeni ise bankaların kredi notu sistemini kullanması ve kredi almak isteyen kişilerde özel koşullar aramasıdır. Bankalar ile geçmiş dönem ilişkilerine göre düzenlenen banka kredi notu, kötü ilişkiler kuran ve borçlarını ödemekte zorlanan kişiler için bir sorun haline gelebilmektedir. Bundan dolayı acil nakit sorunlarının çözülmesi zor bir hale gelebilmektedir. Ancak bu gibi durumlarda biz sizin yerinize bankadan kredi çıkartabiliriz.

Biz Kredinizi Çekelim Siz Taksitlerini Ödeyin

Uygun komisyon koşulları ile birlikte geri ödemesini yapabileceğiniz bu kredilerde sizin için aynı zamanda kredi danışmanlığı da yapmaktayız. Bankalardaki en uygun kredinin hangisi olduğunu araştıran ekibimiz, ihtiyaç türüne göre bankalardan uygun faiz oranlarına sahip kredileri hızlı bir şekilde çekebilmektedir. Konut, taşıt veya ihtiyaç kredilerine gerek duyan kişiler nakit sorunlarını sıkıntı haline getirmesin.

Pek çok kişinin de bildiği üzere bankalar;

  1. Kredi notu kendi talep ettikleri seviyelerin altında olan,
  2. Sicili bozuk olan ya da kara listede ismi bulunan,
  3. Sahip olduğu geliri belgeleyemeyen ya da talep ettiği krediye kıyasla düşük bir seviyede geliri olan,
  4. Başka bankalara kredi borcu olan,
  5. İcralık ya da takipli ödemeleri olan ya da
  6. Kendi belirledikleri diğer şartlara uygunluk göstermeyen kişilere kredi vermemektedir.

Siz bu özelliklerden hangisi sebebi ile bankalar tarafından geri çevrilmiş olursanız olun söz konusu olan şartların hatta tümünü taşısanız dahi firmamız tarafından geri çevrilme gibi bir ihtimaliniz bulunmamaktadır. Firmamız prensip olan kendilerini başvuru yapan herkesin problemini çözmeyi benimsemiş olup her ne kadar olumsuz şartlar altında olursanız olun kredinizi çözüme ulaştırmaktayız.


Soru: Nasıl bu garanti verebiliyorsunuz?

Cevap: Bankalar kredi notunuz düşük olduğu için kredi vermezler. Bu banka puanınızı hızlı yükseltebilmek için yapılabilecek bazı işlemler vardır. Firmamız tarafından bunlar uygulanarak hızlı bir şekilde kredi almanız sağlanır. Örneğin önceki borçlarınız kapanması ve mevduat hesabınıza yüksek miktarlarda paranın giriş çıkışı gibi işlemlerde notunuz çabuk yükselmektedir. Kredi onayı alana kadar notunu yükseltecek bu uygulamaları yapmaktayız.


Bu süreçte firmamızın size nasıl hizmet sunduğunu merak ediyor iseniz bu konuyu size iki başlık altında açıklamamız mümkün olmaktadır.

  1. İlk olarak işinde uzman olan firma yetkililerimiz bize başvuru yaptığınız zaman sahip olduğunuz kredi notunuzu ve finansal durumunuzu inceleyecek bu konuda sizi analiz edecektir. Mevcut olan durumunuz tespit edildikten sonra yetkililerimiz bu sefer sahip olduğumuz interaktif sistem sayesinde ülkemizdeki tüm bankaları inceleyerek hangi şartlara sahip müşterilere geri dönüş yaptıklarına ve kredi taleplerine olumlu cevap verdiklerini dair araştırma yapacaktır. Bu sayede sizin şartlarınıza en uygun olan banka tespit edilecek ve sizin adınıza kredi başvurusu yapılarak yüksek ihtimal ile olumlu cevap alınacaktır. Yapacağımız not yükseltme çalışmasıyla %100 e yakın sonuç almaktayız.
  2. Diğer alternatif ise hiçbir şekilde bankalarda olumlu cevap alma ihtimali bulunmayan kişiler için geliştirilmiş olup bu sefer kendi adımıza aldığımız krediyi size vermemiz ve ödemeyi de bizzat bize yapmanız süreci işleme konulmaktadır.

Uygun ödeme koşullarını içeren kredileri alarak her türlü nakit sıkıntınızı çözebilir ve rahat bir şekilde isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak: http://www.bizkredinizicekelim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir