Ders Veren Üniversiteli Öğrenciler

evden iş başvurusu

Günümüzde ders veren Üniversiteli Öğrenciler oldukça fazladır. Malumunuz öğrenciler ailelerinden uzakta okudukları için okuldan arta kalan zamanlarda harçlıklarını çıkarmak için çalışma gereği duyuyorlar.Kimi part time işlerde çalışarak, kimi de iyi olduğu alanlarda özel ders vererek kazanç sağlıyor. Öyle ki; özel ders almak isteyen çok kişi var.

Özellikle matematik, İngilizce ve Türkçe derslerinde başarılı olmayanlar üniversite öğrencilerinden ders alıyorlar. Malumunuz öğrenciler sınavlara hazırlanırken bazı konularda yetersiz kalıyorlar. Bu anlamda destek almak adına özel ders alarak açıklarını kapatıyorlar. İşte bu yüzden üniversite öğrencileri özel ders vermek için internet üzerinden ilan veriyorlar. Özel ders almak isteyenler de bu ilanlara başvuru da bulunarak özel ders almak için görüşüyorlar. Eğer siz de üniversite öğrencisi iseniz ve özel ders vermek istiyorsanız yorum kısmından ilanınızı vererek bu işten para kazanabilirsiniz. Ayrıca, özel ders almak isteyenler de ücretsiz olarak ilan verebilirler.

 

LİSE ÖĞRENCİLERİNE DERS VERİLİR

Matematik, Türkçe ve Fen Bilimleri derslerinde zayıf olan lise öğrencilerine ders veriyorum. Ders ücreti saatlik 50 TL’dir. Antalya Merkez’de ikamet edenlere derslerinde yardımcı olurum.

 

One thought on “Ders Veren Üniversiteli Öğrenciler

  1. ÖZEL DERS VERİLİR..
    Merhaba, Samsun ve civarındaki Lise ve dengi okul öğrencilerine Türkçe, Matematik dersi verilir..
    Tel: 0543 251 57 77

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir