Dore Kataloğu 2013

dore kataloğu 2013
dore kataloğu 2013

Dore ocak kataloğu ile hayallerinize bir adım daha yaklaşın.Birbirinden güzel ürünleriyle sizlerin ihtiyaçlarına karşılık vermek için Ocak kataloğu’yla şimdi huzurlarınızda.

 

En güzel ve en ucuz fiyatlarla sahip olacağınız o kadar çok ürün var ki yeni yılda sevdiklerinizi mutlu etmek artık zor olmayacak.Özellikle yeni yılın en güzel hediyesi olabilecek KALP HEDİYE KUTUSU ile sevdiklerinize aldığınız 3 ‘ü bir arada  parfüm,nemlendirici bakım kremi ve maskara’yı içine koyarak onlara  hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra makyaj malzemeleri,cilt bakım ürünleri ,aksesuarlarıyla da Dore ocak ayı kampanyasıyla göz kamaştırıyor adeta.Güzelliğine ,bakımına önem veren kadınların tercihi olabilecek herşey bu katalogta yer almış durumda.Aldığınız ürünlerin yanı sıra yanında gelen hediyeler lede kendinizi mutlu etmek istiyorsanız Dore ocak katoloğu‘na şöyle bir göz gezdirin.

 

Dore,çocuklarınızı da unutmadı.Onlar için özel hazırlanan Disney karakterli ürünleri de bu katolog ta bulabilirsiniz.Bu sayede onların mutluluğuna şahit olabilecek ve onlarla birlikte eğlenebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir