ek iş arıyorum

evde ek iş arıyorum, evde iş arıyorum, ek iş arıyorum ve ek iş ilanlarına bakıyorum diyorsanız yazımızı okuduktan sonra yorum kısmından örneklerdeki gibi ilan bırakabilirsiniz.

Ekonomik koşullar nedeniyle geçim sıkıntısı yaşayan birçok insanla karşılaşmamak bu günlerde neredeyse imkansız.Çalışan kesim ne kadar maaş alıyor olsun ek gelir sağlamak için çeşitli yollara başvuruyorlar. Ek iş konusunda sanal ortamda birçok seçenek kazanç kapısı yaratmak isteyenler için sıralanmıştır. En başta el becerisi kullanılarak yapılacak yığınla iş var. Bunları sıralayacak olursak; ev ortamında kolayca üretimde bulunacağınız Örgü işleri, nikah şekeri , çeşitli paketleme işleri, kendi mutfağınızda yapacağınız yemekler gibi daha sayamayacağımız birçok seçenek var. Diğer yandan internet üzerinden katılacağınız anketlerden katıldığınız anket başına para alabilirsiniz.

          Yukarıda saydığımız seçeneklerin dışında birçok seçenekte gerçek yaşamdan olabilir.Örnek verecek olursak; öğrenciler ve iş saatleri gün içinde erken bitenler için part time işler arasında garsonluk, ünlü fast food zincirlerinde eleman, evde belirli saatlerde bebek ve çocuk bakımı, yine esnek ve isteğe göre çalışma saatleri olan yaşlı bakımı ve hizmetleri, şoför olarak çalışabilir,Çeşitli grafik çalışmaları yaparak bütçenize ve gelirinize katkıda bulunacak seçenek yönünden geniş bir yelpazeye sahip ek gelir sektörüne katılabilirsiniz.
Ek gelir sağlamak için ek iş arayanların yardımına koşan iş seçeneklerinden bazıları aşağıda sektörüne göre sıralanmıştır.
Ek gelir alanlarından bazıları;
   –Evde bebek-çocuk bakımı:
Gülen Yüzler Ajans: bebek ve çocuklarına baktırmak isteyen ve part time full time zamanlı olarak bu işi yapmak isteyenler arasında köprü görevi sağlıyoruz.
   –Evde el işi:
-Gözde Çeyiz evi: evinizde parça başı dantel örerek kazanç sağlamak isteyenler bizi arayın: 0312-410-52-63
   –evde mandal işi:
-gencer mandal: evde bizim tarafımızdan temin edilmiş mandal birleştirme makinası ile kilo başına prim sağlayabileceğiiz bir işi.
     Grafik tasarımı:
-viz-yon reklam ajansı: evinizden reklam metinleri yazarak yada çizim yaparak para kazanmak isteyenler için tel: 254-41-63

One thought on “ek iş arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir