Engelliler İçin Evde Ek İşler

Artık günümüzde evden çalışarak para kazanmak mümkün. Öyle ki; engelliler için evde ek işler oldukça fazla olup, ciddi gelir kazanma şansı sunuluyor. Malumunuz engelli vatandaşlarımız dışarıda bir işte çalışamadıkları için onlara evde yapabilecekleri iş imkanları tanınıyor. Öyle ki; şuanda evinden çıkmadan çalışarak para kazanan pek çok engelli vatandaşımız var. Mesela evde mandal işi,boncuk işi, nikah şekeri işi, kına paketleme işi gibi birçok işi oturduğunuz yerden yapabilir, para kazanabilirsiniz. Ayrıca, bulunduğunuz ildeki İşkur İl Müdürlüğü’ne başvuruda bulunarak da evde yapabileceğiniz işi bulabilirsiniz. Eğer engelli iseniz ve evde yapabileceğiniz bir iş arıyorsanız yorum bölümünden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Aynı zamanda, engelli vatandaşlarımıza ek iş imkanı sunmak isteyenler de ilan verebilirler. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

ENGELLİYİM İŞ ARIYORUM

%53 Engelim var bu yüzden çalışamıyorum. Evimde yapabileceğim bir iş arıyorum. El becerim çok iyidir. İzmir’de ikamet ediyorum. Kazanç sağlayabilecek bir iş arıyorum. Lütfen yardımcı olun.

ENGELLİ ELEMAN ARIYORUZ

Firmamızın ürettiği ürünlerin ipliklerini temizleyebilecek, evinden çalışacak engelli arkadaşlara ihtiyacımız var. Ankara’da ikamet edenler bize ulaşabilirler. Ödemeler haftalık yapılmaktadır.

One thought on “Engelliler İçin Evde Ek İşler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir