Ev hanımlarına evde el işi

Ev hanımlarının evde yapabilecekleri işler oldukça fazla olduğu için,bir çok alanda çalışmaları mümkün.Evde yapılacak işler kategorisinde onlarca iş bulunuyor ve bayanlar istedikleri işi seçerek çalışıyorlar.Ancak,geçmişten bugüne hiç eskimeyen ve her daim gündemde olan bir iş var ki o da;el işidir.Bildiğiniz gibi bayanlar kızlarının çeyizlerini kendi elleri ile yaparlardı.Bu dönemde her şey hazıra döküldüğü için çok fazla yapan olmasa da halen yapanlar mevcut.Sadece hobi olarak ya da çeyize konmak üzere yapılan el işlerinizi paraya çevirmek ister misiniz?

Ev hanımlarına evde el işi veren firmalar sayesinde siz de oturduğunuz yerden el işi yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.El işi yapmakta mağrifetliyim diyorsanız,yada el işi yapacak bayanlar arıyorsanız sayfamız üzerinden ücretsiz ve üye olmadan iş ilanlarınızı yayımlayabilirsiniz.Sayfanın altında yer alan yorum bölümünü kullanarak ilanlarınızı yayımlamanız mümkün.Ancak ilanlarınızı yayımlarken iletişim bilgilerinizi yazmayı unutmayınız.

EVDE EL İŞİ YAPACAK BAYANLAR ARANIYOR

Evde sürekli olarak el işi yapacak ve el becerisine güvenen ev hanımları 0542 464 44 54 numaralı telefondan bize ulaşabilirler.İstanbul’da ikamet eden bayanlar başvuru yapabilirler.

EVDE EL İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

İzmir’de ikamet ediyorum ve el işi yaparak para kazanmak istiyorum.Yıllardır bu işi yapıyorum ve oldukça ustayım.Elim düzgündür ve temiz örerim.Daha önce etrafımdakilere çok ürün sattım.İş verecek olanların işlerine talibim.

3 thoughts on “Ev hanımlarına evde el işi

  1. slm antalya kepezde oturuyorum ek iş yapmaya ihtiyacım var el işi mandal işi boncuk işi vb. işler yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz 05443450500

  2. Evde iş yapmak istiyorum eşime katkıda bulunmak istiyorum ne is olursa yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir