Evde Davetiye Katlama İşi

Ev hanımlarına evden yapabilecekleri bir iş imkanından bahsetmek istiyoruz. Hem çok eğlenceli hem de oldukça kazançlı olan evde davetiye katlama işi için sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı verebilirsiniz. Düğünlerin vazgeçilmezi olarak tanıdığımız davetiyelere her dönem ihtiyaç duyuluyor. Fakat, yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde düğünlerin artması ile firmalar davetiye katlama işi için daha fazla eleman arıyorlar. Bu yüzden evlere iş vererek işlerinin daha hızlı yürümesini sağlıyorlar. Hal böyle olunca ev hanımlarına da bu işten pay düşmüş oluyor. Firmalar evden çalışacak bayan aranıyor ilanlarını internet üzerinden yayınlayarak aradıkları elemanı kolayca buluyorlar. Eşine maddi destek sağlamak isteyen bayanlar da bu ilanlara iş başvurusu yaparak çalışmak imkanı buluyorlar. Eğer siz de evde çalışmak istiyorum diyorsanız evde davetiye katlama işi tam da size göre bir iş olabilir. Hem en sevdiğiniz diziyi izleyip, hem de davetiye katlayarak para kazanmak için yorum bölümüne ilanınızı bırakın yayınlayalım. Bu sayede evlere iş veren firmalara kolayca ulaşabilirsiniz. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

EVDE DAVETİYE KATLAMA İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

Çocuğum olduğundan dolayı dışarıda çalışamıyorum. Daha önce bir çorap atölyesinde çalıştım. Elim son derece hızlıdır. Paraya ihtiyacım olduğu için evde davetiye katlama işi yapmak istiyorum. İstanbul’da ikamet ediyorum. İlgilenenlerin dönüşünü bekliyorum.

EVLERE DAVETİYE İŞİ VERİLECEK

İşin yoğunluğundan dolayı evlere davetiye işi veriyoruz. Bizimle çalışmak isteyen deneyimli, deneyimsiz bayanlara iş verilecektir. Ödemelerimiz sağlam olup, haftada istediğimiz siparişi yetiştirenler sürekli çalışacaktır. Yerimiz İstanbul Anadolu Yakası Pendik civarındadır.

53 thoughts on “Evde Davetiye Katlama İşi

  1. anadolu yakası kartal da oturuyorum ev hanımıyim boş vaktim çok o yüzden iş istiyorum lütfen iletişime geçin 🙁

  2. BiZDE EVDE DAVETİYE KATLAYABİLİRİZ ESENYURT DA OTURUYORUM NASIL İRTİBATA GEÇEBİLİRİZ ACİL İŞE İHTİYACIMIZ VAR ARKADAŞLAR DA İSTİYORLAR 0546 2855190

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir