Evde Ek İş Arıyorum Ankara

Ankara’da oturanlara müjde! Ankara merkez bölgesinde oturanlar için iş fırsatlarımız var ama ilçelerine iş gönderemiyoruz..Evde ek iş arıyorum ankara adlı makalemizde,Ankara’da ikamet eden ve evden çalışmak isteyen ev hanımlarına iş fikirlerini sunacağız.Evde ek iş arayan ve eşine destek olmak isteyen pek çok ev hanımı,evde yapılacak işlerden istediklerini seçerek çalışıyorlar.Siz de evinizden çalışarak bütçenize ek gelir sağlayabilirsiniz.Bazı ev hanımları çocuklarından,bazıları da pek çok sebepten dolayı çalışamıyor.

Evlere ek iş veren firmalar da ev hanımlarına iş imkanı sunarak,onların evlerinde çalışmalarını sağlıyorlar.Öyle ki;şuanda evinden çalışarak para kazanan sayısız ev hanımı bulunuyor.Evde boncuk işi,mandal montajı işi,kına paketleme işi,tespih dizimi işi,davetiye katlama işi,dantel işi ve daha bir çok işi yaparak kazanç sağlıyorlar.Eğer siz de evde ek iş yapmak istiyorsanız,sizin için tek gereken şey girişimci ruhunuzu ortaya çıkarmaktır.Evde yapılabilecek işlerden herhangi birini seçtiğinizde ben bu işi yaparım diyebilmeniz oldukça önemlidir.Evde ek iş arıyorum diyenler için oluşturduğumuz sayfamızda,Ankara’da ikamet eden ev hanımları yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz ve üye olmadan yayımlayabilirler.Ayrıca,firmalar da ilanlarını yayımlayarak evde iş arayan bayanlara kolaylıkla ulaşabilirler.

EVLERE EK İŞ GÖNDERİYORUZ

Ankara’da ikamet eden ve evden çalışmak isteyen bayanlar 0536 306 11 03 numaralı telefondan bize ulaşabilirler.İşimiz,boncuk işleme,nikah şekeri işi,paketleme işi ve mandal montajı işidir.Sürekli çalışmak isteyenler başvuruda bulunsunlar.

EVDE YAPABİLECEĞİM EK İŞ İSTİYORUM

24 yaşındayım ve bekarım.Ailem dışarıda çalışmama izin vermediği için evden çalışmak istiyorum.Dantel işi,örgü işi,dikiş nakış,boncuk işleme gibi işleri yaparım.Bu konularda tecrübeliyim ve yetenekliyim.İlgilenen firmalara duyurulur.

11 thoughts on “Evde Ek İş Arıyorum Ankara

  1. Üniversitede ve lise sona giden iki çocuğum var. Dana önce evde deri bileklik yaptım. Paketleme montaj dikiş v.b isleri hızlı yaparım.. Güvenilir ve sürekliliği olan iş verenler ile çalışmayı çok isterim. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir