Evde Ek İş İstanbul

Evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyenlerin sayısı her geçen gün daha da artıyor.Bu sebeple birçok firma ve şahıslar işlerini evden yaptıracak elemanlar arıyor.Eğer siz de evde çalışarak para kazanmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz.Evde ek iş platformumuzla herzaman sizin yanınızda olduk.İş arayanlara iş,eleman arayanlara da eleman bulmaları konusunda yardımcı olduk.Evimden çalışarak eşime destek sağlamak istiyorum diyen bayanlar artık aradığınız ek işi kolayca bulabileceksiniz.

Evde yapılacak işler sınırsız olup,bunlardan bazıları,evde boncuk işleme,kına paketleme,el işi,mandal montajı,iplik temizleme,tesbih yapımı ve daha birçok işi rahatlıkla evinizden yapabilirsiniz.Firmların ve sizlerin vereceği ilanları sayfamızda buluşturarak her iki tarafında ihtiyaçları yönünde hizmet vermekteyiz.Eğer siz de evden yapabileceğiniz ek iş arıyorsanız sayfamızın en altında bulunan yorum bölümüne adınızı,yapmak istediğiniz işi ve iletişim bilgilerinizi yazarak ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

EVDE MANDAL MONTAJI İŞİ

Evinden mandal montajı işi yapabilecek bayanlar hatta baylar aranıyor.El becerisine güvenen,verilen işi zamanında teslim edenlerin müracaatlarını bekliyoruz.Ankara’da oturanlar başvurularını yapabilirler.Ücret oldukça iyidir.

EVDE DANTEL İŞİ

Yıllardır dantel örüyorum.Elim hem hızlı hem de güzeldir.Çevreme çok dantel sattım.Ama bu işi büyütmek istiyorum.Dantel işi yaptırmak isteyenlerin bana ulaşmasını rica ediyorum.

15 thoughts on “Evde Ek İş İstanbul

  1. Benim şu an 6 kişilik ekibim var, ihtiyaç durumuna göre ekibimi 30 kişiye kadar çıkartabilirim. Mandal işi, paketleme işi, kalem işi ve boncuk dizme işi gibi işler arıyoruz.
    osmandilter@hotmail.com
    0536 984 15 16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir