Evde ek iş nikah şekeri yapımı

Evde ek iş nikah şekeri yapımı   yazımız ile karşınızdayız.Evde nikah şekeri yapımı oldukça kolay ve eğlenceli bir iştir.Üstelik son dönemde ev hanımlarının en çok tercih ettikleri işlerin başında gelmektedir.Düğün sezonunun açılması ile birlikte evlere nikah şekeri işi veren firmalar,işlerini yaptıracakları elemanlar aramaya başladılar.Takdir edersiniz ki,her düğünün yüzlerce davetlisi oluyor ve nikah şekeri de düğünlerin olmazsa olmazlarından biridir.

O yüzden,evde nikah şekeri işi oldukça karlı bir iş olup,Türkiye’nin hemen hemen her yerinde verilmektedir.Hangi şehirde olursanız olun evde ek iş nikah şekeri işi 2013 başlığımız altında iş ilanlarınızı ücretsiz olarak yayımlayabilirsiniz.Evde yapılacak işler kategorisinde yer alan evde nikah şekeri işi için firmalar adresinize kadar malzemeleri gönderiyorlar ve iş bitiminde yine adresinizden alıyorlar.Hiç bir şekilde zahmeti olmayan bu iş bana göre diyorsanız hemen sayfanın altındaki yorum bölümünden ilanınızı yayımlayın.iş arayanlar ile eleman arayanların buluştuğu sayfamızda siz de aradığınız işi veya elemanı kısa sürede bulabilirsiniz.

NOT:Evde nikah şekeri işi için sizden kapora adı altında para isteyenlere kesinlikle ödeme yapmayınız.

EVLERE İŞ GÖNDERİLİR

İstanbul Alibey köy’de ikamet eden ev hanımlarına iş gönderilecektir.Nikah şekeri işi yapmak isteyen herkes 0537 793 93 54 numaralı telefonu arayabilir.

EVDE EK İŞ YAPMAK İSTEYENLERE İŞ VERİLİR

Evde ek iş olarak nikah şekeri işi yapmak isteyen bayanlara iş veriyoruz.Çalışmak isteyenler 0216 537 70 67 numaralı telefonu arayabilirler.İşimiz süreklidir.

 

7 thoughts on “Evde ek iş nikah şekeri yapımı

  1. Merhaba ben ankara sincanda oturuyorum sitenizde ewlere nikah sekeri verildigini okudum ewdeyim ve esime destek olmak istiorum geri donus yaparsaniz sewinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir