Evde Fal Bakma İşi

fal
evde fal bakma

Kadınların en vazgeçemediği tutkusu olan Fal Baktırma sizin için büyük kazançlar elde edebileceğiniz bir ek iş imkanı olarak kazanç kapısına dönüşebilir.

Evde fal bakma işi yapmak için sahip olmanız gereken tek meziyet ağzınızın biraz laf yapması. Kadınlara duymak istediklerini söylemeniz yeterli. Böylelikle çok kısa sürede büyük bir müşteri kitlesi edinebilir ve çok ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Paketini 3,00 lira alarak onlarca fincan kahve yapacağınız bir paket kahve maliyeti ile fincanını 10,00 liradan bakacağınız fal ile “bu kadar kolay para kazanılır mı?” diyeceğiniz bir iş sahibi olabilirsiniz. Fala inanma, falsız da kalma diyen müşteri kitlesi ile kısa sürede kapınızda uzun kuyruklar oluşturabilirsiniz. Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken önemli nokta söylediklerinizin çok büyük hayal ürünü olmaması ve inandırılıcığa sahip olmasıdır.

İnsanlara duymak istediklerini söylerken gerçeğe yakın kehanetlerde bulunmanız aynı müşterinin tekrar size gelmesini yani devamlı müşteriniz olmasını sağlaması açısından son derece önemlidir.

2 thoughts on “Evde Fal Bakma İşi

  1. ben tuzlada oturuyorum elimden her türlü el işi gelir yıllardır dışarıya iş yapıyorum tül küpür keserim nikah şekeri kına paketi boncuk mandalişi perde işlemesi boncukla perde yapımı vs iyi günler dönerseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir