Evde Havlu Kenarı Yapma

Retro artık hayatımızın her alanında karşımıza çıkıyor. Eskiye dönüş modası havlu kenarı yapımı işlerini de tekrar hayatımıza soktu.

Eskiden annelerimiz, evde havlu kenarı yaparak pazan kazanırlardı. Aslında amaç para kazanmak değil, özellikle kız çocukları için çeyiz hazırlamaktı. Şimdilerde, çalışan bayanlar   havlu kenarı ütülemek zahmetinden kurtulmak için bu alışkanlıklara son verdiler. Kenarlıklı havlular, dolabın bir köşesinde çürümeye bırakıldılar. Fakat yeni dönemin modası retro, hem de her alanda. Kıyafetler, saç, makyaj, araba, ev eşyası kısacası her şey geri döndü. Havlu kenarları da…

Evde havlu kenarı yapma işleri için, pek çok firma çalışacak hanımlar arıyor. Neredeyse her iş bulma portalında yer alan ilanlarda, evden çalışmak isteyen becerikli hanımlara iş imkanı sunuluyor. Evde havlu kenarı yaparak yine para kazanma imkanınız doğuyor.

Evde havlu kenarı yaparak paza kazanmak için, iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, çevrenizin yardımı ile sosyal medya hesapları açarak, talepkarlarına ulaşma imkanınızda var. Hatta internet üzerinde ki videoları izleyerek hem yeni modeller öğrenebilirsiniz, hem de kendi yaratacağınız modeller için fikir edinmiş olursunuz.

4 thoughts on “Evde Havlu Kenarı Yapma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir