Evde iş ilanları kocaeli

Evde iş ilanları kocaeli sayfamız aracılığı ile iş ve eleman aramalarınızı ücretsiz ve üye olmadan gerçekleştirebilirsiniz.Evinin rahatlığında çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları için evde yapılacak işler oldukça fazladır.Üstelik internet ortamında sayısız sitede evde iş ilanlarını kolaylıkla bulabilirsiniz.Kocaeli’ne özel oluşturduğumuz sayfamızda da hem ilan verebilir,hem de verilen ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz.Evde oturduğunuz yerden çalışarak para kazanabileceğiniz işleri sıralayacak olursak;evde boncuk işi,evde nikah şekeri işi,kına paketleme işi,davetiye katlama işi,tespih dizimi işi,mandal işi,dantel işi,elişi-örgü işleri ilk akla gelenler arasındadır.Sizde bu işleri yapabilirim diyorsanız sayfamız üzerinden ilanlarınızı verebilir,evlere iş veren firmalara ulaşabilirsiniz.Kocaeli’nde ikamet eden iş arayanlar ile eleman arayanlar sayfamızda buluşarak irtibata geçebilirler.İlanlarınızı yayımlarken iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde yazmayı unutmayınız.

EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM

Kocaeli’nde ikamet ediyorum.Bütün günüm evde boş geçiyor.Hem vakit geçirmek hem de para kazanmak istiyorum.El becerim gayet iyidir.Daha önce takı tasarımı işi ile uğraştım.Bu tarz işleri kolaylıkla yapabilirim.

KOCAELİNDE EVLERE İŞ VERİLİR

Kocaeli sınırları içinde oturan ev hanımlarına evde kına paketleme işi verilecektir.Tecrübeye gerektirmeyen işimizi herkes yapabilir.Ödemeler her hafta aynı gün yapılacaktır.İşin verilen günde bitmesi çok önemlidir.Eli hızlı olanlar tercihimiz olacaktır.

41 thoughts on “Evde iş ilanları kocaeli

  1. 10 kişilik gurubumuz var.nikah sekeri paketleme,davetiye katlama, tesbih dizme işi yaparız.verırseniz çok seviniriz.acil iş ihtiyacimız var lutfen . hepimizin çok ihtiyaci var .lutfen geri dönüş yaparmısınız.

  2. İyi günler mandal paketleme işini istiyorum we çok çabuk yapacağımdan emin olabilirsiniz bu işe ihtiyacım var öğrenciyim kazanç sağlamam gerekiyor ilgilenirseniz sewinirim KOCAELİ KARAMÜRSELDE OTURUYORUM Bİ CWP YAZARSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir