Evde iş yapmak istiyorum

Merhaba Değerli Ziyaretçilerimiz evde iş yapmak isteyenler başvurularını bu sayfa üzerinden gerçekleştimeleri iş verenlerin tek sayfa üzerinden başvuranlara ulaşabilmeleri açısından daha kolay ve kullanışlı olacaktır.

 

Evde iş yapmak istiyorum şeklinde bir çok başvuru gelmektedir.Bu başvuruların çoğunluğunda iletişim numarası veya mail adresi bulunmamaktadır. Dolayısı ile başvurularımıza geri dönülmüyor şeklinde gelen yorumlarınızı kontrol ettiğimizde iletişim eksikliğini görüyoruz.

 

not: Bu hafta pztsi gününden itibaren hafta içi size EVDE YAPILaCAK İŞLER NET GARANTİSİ ile bir iş imkanını tanıtacağız.Şimdi dikkatlice okuyun;

 

Avantajları ne olacak;

1) Sadece belirli bir sayıda kişiye değil çok sayıda kişi bu işi yapabilecek. Normalde eve iş verenler kendi iş hacmi doğrultusunda haklı olarak 3-5 kişi ile anlaştıktan sonra ilanı çekmekte ama başvuru çok olmaktadır. Bu da başvurulara geri dönülmediği şeklinde şikayete neden olmaktadır. Ama bu işi herkes yapabilecek.

 

2) %100 garantilidir. Herhangi bir güven sorunu yoktur.Diğer iş kollarında mandal işi gibi kandırıldığına dair bir kaç tanede olsa şikayetler gelmekteydi bizde bu iş verenlerin iletişim numaraları kaldırmak zorunda kaldık. O yüzden yayınladığımız ilanlarda sorumluluğu kabul etmiyoruz. Sadece EVDE YAPILCAK İŞLER GARANTİSİ altındadır diye güvenilir işlerde ibare koyuyoruz. O yüzde bu garanti gördüğünüz işlere güvenle girebilirsiniz.

 

EVET HAFTA İÇİ SİTEMİZİ ARA ARA ZİYARET EDİNİZ İLANIMIZDAN ERKEN HABERDAR OLUNUZ.

 

Evde iş yapmak istiyorum diyenler aşağı kısımdan başvurularını girebilirler..

50 thoughts on “Evde iş yapmak istiyorum

  1. Ev hanımıyım evde yapılıcak bütün paketleme v.s işleri yaparım 2 cocugum var okuyorlar maddi durumda baya kötüyüm lütfen duyarlı olursanız sevinirim tşkr

  2. Evde paketleme vs işler yapabiliriz 4 kişiyiz seri şekilde paketleme olur
    0535 2109171

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir