Evde Mandal ve Nikah Şekeri İşi 2014

evde nikah şekeri işi

mandal işi veren firmalarEvde mandal ve nikah şekeri işi 2014 yılında da fırsat olmaya devam ediyor. Son yılların en çok kazandıran işlerinden olan mandal işi ve nikah şekeri işi hem ev hanımlarının hem de ek gelir sağlamak isteyen çalışanların umudu oldu. Evden çıkmadan yapılabilen bu işler eşine destek olmak isteyen ev hanımlarına şimdiye dek kazandırdı. Belki siz de uzun zamandır evde ne iş yapabilirim diye düşünüyorsunuzdur. Belki pek çok iş fikri çıktı karşınıza ama hiçbiri sizi tatmin etmedi.

evelere nikah şekeri işi
evelere nikah şekeri işi

İşte size fırsat! Evinizde oturduğunuz yerden ister tek başınıza isterseniz de ekip kurarak yapabileceğiniz bu iş, firmaların yayınladığı iş ilanları ile sahiplerini buluyor. İnternet üzerinden verilen ilanlara iş başvurus yaptığınız takdirde sizde evden çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ayrıca, sayfamız üzerinden de iş ilanlarınızı ücretsiz ve üye olmadan yayınlayabilir, aradığınız işi veya elemanı kısa sürede bulabilirsiniz. Hem evlere iş veren firmalar, hem de evden çalışmak istiyorum diyenler ilanlarını iletişim bilgileri ile birlikte yayınlayabilirler.

Evde Mandal işi- Evde Nikah Şekeri İşi

EVLERE İŞ VERİLECEKTİR

Ankara il sınırları içinde ikamet eden ev hanımlarına nikah şekeri ve mandal işi verilecektir. Başvuruda bulunmak isteyenlerin sorumluluk sahibi, verilen işi zamanında bitiren, hızlı çalışabilecek olmaları gerekmektedir. İlk etapta az mal gönderilerek kişinin işi denenecektir. İşi beğenildiği takdirde dolgun ücretle sürekli iş verilecektir. Bu şekilde çalışmak isteyenler başvuruda bulunabilirler.

175 thoughts on “Evde Mandal ve Nikah Şekeri İşi 2014

  1. Merhaba tokatta yaşıyorum daha önce yaptım sürekli bu işi yapıyorum iş vermek isteyen varsa memnun kalırsınız

  2. Merhaba
    İstanbul sultangazide evde yapabileceğimiz, bütçemize katkı sağlayan işe ihtiyacımız var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir