Evde Oyuncak Yapımı İşi

Ev hanımlarına evde oyuncak yapımı işinden bahsetmek istiyoruz. Evde iş imkanı arayan herkes için bulduğumuz bu iş fırsatından sizde yararlanabilirsiniz. Evden çalışarak para kazanmak isteyenler için yeni bir iş kapısı olan oyuncak yapımı işi hem eğlenceli, hem de oldukça kolay bir iştir. Çocukların vazgeçilmezlerinden biri olan oyuncaklar, oturduğunuz yerden size para kazandırabilir. Öyle ki; şuanda sayısız kişi evinden çıkmadan oyuncak işi yaparak para kazanıyor. Neden sizde onlardan biri olmayasınız? Bu işi yapabilmek için öncelikle el becerinizin gelişmiş olması gerekiyor. En önemlisi de oyuncaklara ilgi duymanız gerekiyor. Çünkü bütün gününüzü alacak olan bu iş ile uğraşırken zevk almanız gerekmektedir. Aksi halde bu işi yapmanız zor olur. Hem maliyeti düşük, hem de oldukça karlı olan evde oyuncak yapımı işi için iş ilanlarınızı yorum bölümüne bırakabilirsiniz. Hem iş arayanlar, hem de eleman arayanlar ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayabilirler.

EVDEN YAPACAK İŞ ARIYORUM

Bütün gün evdeyim ve eşime destek olmak amacı ile evden çalışmak istiyorum. El becerim oldukça iyidir. Oyuncak işi veya el işi tarzı şeyleryapabilirim. İstanbul’da ikamet ediyorum. Evden çalışacak eleman arayanlar bana ulaşabilirler.

EVDEN ÇALIŞACAK BAYAN ELEMANLAR

Evinden çıkmadan evde oyuncak yapımı işi yapmak isteyenler bize ulaşsınlar. Daha önce bu tarz işlerde çalışmış olanlar tercih sebebi olacaktır. Ankara ve Bursa’da ikamet edenler başvuru yapabilirler.

8 thoughts on “Evde Oyuncak Yapımı İşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir