Evde Pasta Börek Yapımı

yaprak sarma işi
yaprak sarma işi

Evde pasta börek yapımı son zamanlarda oldukça yaygınlaştı. Dışarıda çalışamayan bayanlar için büyük bir iş fırsatı haline gelen evde pasta börek yapımı size de ek gelir sağlayabilir. Öyle ki; zaten ev hanımlarının bu konuda ne kadar hamarat olduklarını söylememize gerek yok. Birbirinden güzel pastalar ve börekler yaparak çevresinden tam not alan pek çok bayan, şuanda yaptığı bu güzel lezzetleri satarak kazanç sağlıyor. Üstelik elinden her iş gelen bayanlar için bu iş zor olmayıp, evlerinde olmakta onlara avantaj sağlıyor. Eğer siz de bu işlerden anlıyorsanız ve elinizin lezzetine güveniyorsanız evde pasta börek yapımı işi ile para kazanabilirsiniz. Bu işi yapmak için sermayeye de ihtiyacınız olmayacağı için kolaylıkla başlayabilirsiniz. Yorum bölümüne evde pasta börek yapıp satmak istediğinizi belirten ilanınızı yazarak firmalara ulaşabilirsiniz. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

EVDEN ÇALIŞMAK İSTİYORUM

Pasta,börek, çörek konusunda çok mağrifetliyim. Çevremdeki herkesten aldığım olumlu tepkilerden ve ısrarlardan dolayı evde pasta börek yapıp satmak istiyorum. İlgilenenlerin bana ulaşmalarını bekliyorum.

EVDEN ÇALIŞACAK BAYANLAR

Evinde pasta, börek yapacak bayanlar arıyoruz. Elinin lezzetine güvenen, temiz, verilen işi zamanında yetiştirebilecek bayanlar iş başvurusu yapabilirler. İşimiz süreklidir. İstanbul Avrupa yakası’nda oturanların başvurularını bekliyoruz.

2 thoughts on “Evde Pasta Börek Yapımı

  1. Uzun seneler lokantam vardı.Şuan çalışmıyorum,evden yemek özellikle sulu yemek yapmak istiyorum,Darıca-Bayramoğlunda oturuyorum.İlginizi bekler,kolaylıklar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir