Evde Poşet Katlama İşi

Evde poşet katlama işi evde yapılacak işler kategorisinde yer almaktadır. Ev hanımlarının evlerinin bütçesine katkıda bulunmaları için en güzel yollardan biridir. Üstelik bu iş hem çok kolay hem de kazançlı olması sebebi ile en çok tercih edilenler arasındadır. Evde poşet katlama işi Türkiye’nin pek çok yerinde sıklıkla yapılıyor. Firmalar işlerinin yoğunluğu sebebi ile evden çalışacak bayanlara ihtiyaç duyuyorlar. Bu da ev hanımlarına yeni bir ekmek kapısı oluyor. Hem tek başına, hem de ekip halinde yapabileceğiniz evde poşet katlama işi, belki de şimdiye kadar aradığınız iş olabilir. Öyle ki; şuanda bu işi yaparak eşine destek sağlayan sayısız ev hanımı bulunuyor. Siz de evde poşet katlama işi yaparak ek gelir sağlamak istemez misiniz?

Eğer cevabınız evetse evlere iş veren firmalara sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.Yapmanız gereken sayfanın altındaki yorum kısmından iş ilanlarınızı ücretsiz ve üye olmadan yayınlamaktır.Böylece evlere poşet katlama işi veren firmalara çok kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ayrıca, firmalar da ilanlarını vererek evden çalışmak isteyen bayanlara ulaşabilirler.

EVLERE İŞ VERİYORUZ

Evde çalışarak para kazanmak isteyenler için evlere poşet katlama işi veriyoruz. İşimiz sürekli olup, bizimle sürekli çalışacak, eli hızlı, pratik ve ekip kurabilecek bayanlar arıyoruz. Ücret her hafta peşin ödenmektedir. Evinden çalışmak isteyenler bize ulaşabilirler.

42 thoughts on “Evde Poşet Katlama İşi

  1. ankarada oturuyorum evde iş yapmak istiyorum üniversitede okuttuğum oğlum için ek gelire ihtiyacım var

  2. İstanbul çekmeköy’de oturuyorum evde poşet katlama ve kalem montajı işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir