Evde Takı İşi

evde takı işi
evde takı işi

Evde Takı işi yapmak istermisiniz?

 

Evde yapılacak işlerin çoğunluklar İstanbul ilanları olduğunu biliyor ve yine Bir İstanbuldan ilan geliyor ama ne yapalım nerde iş varsa onu yayınlıyoruz

 

Yer: İstanbul Avrupa Yakası

İletişim: Ayla Hanım- Evde Takı İşi

Telefon: 05056175171

not: İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden Ev Hanımlarına iş verilmektedir.

 

Evde Takı Yapımı ve Satışı

 

İnternet Sitesinin Diğer sayfalarına bakarken tanıştığım bir arkadaşım vardı. Kendisi Üniversite Öğrencisi bir bay arkadaş. Annesi ve ablası evde küçük takılar yapıyorlarmış. Önce hobi olarak yaptıkları bu takıları sonra ufak bir tabla üzerinde yakınlarına komşularına satmaya başlamışlar.

 

Tabiki bu tabla zamanla büyüyyerek yerini stanta bırakmış pazarlarda ve fuarlarda takı satımına başlamışlar.

 

Peki evde takı yapımı işi ile ne kadar kazanılır biliyormusunuz?

 

Yaptığınız bir takının maliyeti yaklaşık 20 kuruşa denk geliyor ve siz bunu 1 tl-1,5 tl ye satıyorsunuz. Yani satılan ufaş şeylerde maliyet yok denecek kadar az iken fiyatına maliyetine oranla 5-10 kat daha fazla oluyor o yüzden ufak çaplı ürün satışlarından daha çok kar edilir.

 

Evet takıları yaptınız stantlara koydunuz. Tabiki sizin başarınız da ayrı bir konu ama günde 500 kişinin stantınıza uğradığı bir yerde % 20 başarı ile 100 kişiye takı sattığınız zaman ve ortalama 2-3 takı alımı yapılıyor günlük cironuz 300-400 tl. 50 tl stant ücretini çık geriye kalan sizin paranız güle güle harcayın.

Başlamak işin yarısıdır!! Yelkenler Fora vira vira..

 

2 thoughts on “Evde Takı İşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir