EVDE TRİKO TEMİZLEME İŞİ

Her geçen gün evde kendi aile bütçesine katkı yapmak isteyen ev hanımlarının yapacakları iş alanlarının sayısı artış göstermektedir ve firmalarda ev hanımlarının yapabilmesi için her gün ayrı bir iş fikri ile karşılarına çıkmaktadır. Evde kendi ailelerine yardımcı olabilmek için çalışan bayan sayısı oldukça fazla olmak ile kalmayıp aynı zamanda yaptıkları işler de çeşitlilik göstermektedir.

Evde triko temizleme işi de evde hanımlar tarafından kolaylık ile yapılmaktadır ve bu işi yapan bayanlar yüksek meblağlarda kazanabilir. Son dönemler ev hanımları tarafından en çok tercih edilen ev işlerinden bir tanesi bu iştir ve eli hızlı olan bayanlar tarafından yapılabilmektedir.

TRİKO TEMİZLEME İŞİ İSTANBUL

Ancak ilk önce gerekli firmalara başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Hemen ardından eğer firmanın cevabı olumlu olur ise işte o zaman firma size triko temizleme eğitimi verecek ve evinize gönderdiği belli sayıdaki trikoları buna göre temizlemenizi isteyecektir ki bazı firmalar kendi ürünlerinin temizlenmesini özellikle verdikleri eğitime göre yapılmasını istemektedir. Bu neden ile de firmaların verdiği eğitimi göz ardı etmemelisiniz.

9 thoughts on “EVDE TRİKO TEMİZLEME İŞİ

  1. Hayırlı günler Ben İstanbul Beyoğlu’nda oturmaktayım 8 yıl konfeksiyonda çalıştım temizleme bölümünde de Çalıştım makinanızda çalıştım belki temizleme işi veriyorsanız bu işe Benim elim yatkındır gerçekten Evleri İş veriyorsanız bu işte istiyorum lütfen çok acil bu işe ihtiyacım var hemde çok acil lütfen Hem bir yere çok geri başvuruda bulundum hiçbirinden dönüş olmuyor artık ben hiçbir şeye de inancım kalmadı kandırıldığını düşünüyorum bu şekilde Eğer gerçekten Kandım diyorsanız başvuruyu değerlendirirsiniz diye düşünüyorum Gerçekten bu evdeki işi çok ihtiyacım var temizleme işinden Gayet iyi anlıyorum konfeksiyonda çalıştığım için bu işi de yapabilirim lütfen Cevabınızı bekliyorum Lütfen acil olarak Gerçekten çok ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir