Evde Ütü Yapımı

evde ütü yapımı

Çalışan bayanların sayılarının artması ile beraber ütüye zamanı olmayanlar için sunulan evde ütü yapımı hizmeti her geçen gün daha fazla ilgi görmeye devam ediyor. Özellikle de İstanbul, Ankara ve İzmir gibi çalışan kadın sayısının yüksek olduğu illerde evde ütü yapımı hizmeti çok daha fazla ilgi görüyor. Evde ütü işi yaparak para kazanmak istiyorsunuz sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden üye olmadan ve ücret ödemeden evde ütü işi arama ilanı verebilirsiniz. Evde ütü yapılır ilanlarınızı verirken iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

Evde ütü hizmeti verilir

Ankara Keçiören’de evimde ütü yaparak para kazanmak istiyorum. Parça başı ya da toptan olarak ütü yaptırmak isteyen kişilerden telefon bekliyorum. Ücret için parça başına göre anlaşma yapılır.

Evimde ütü yapacak bayan arıyorum

Evimde her Pazar günü gelerek ütülerimi yapacak bayan arıyorum. Temiz ve düzenli çalışan, çok düzgün ütü yapacak bayanların başvurmasını rica ediyorum. Lütfen sadece ciddi olanlar mesaj bıraksın…

49 thoughts on “Evde Ütü Yapımı

  1. toplu ütü ve kuru temizleme işlerinizde evlere servisimiz vardır.uygun fiyat ve kalite garantisi sunuyoruz.arayın biz geliriz.yorgan battaniye stor perde ve tülleriniz temizlenir.yorgan battaniye temizleme fiyatı 10 tl dir.

  2. 542 800 42 04 ankara etlikte parça başı ütü ve kuru temizleme yorgan ve battaniye temizliyorum servisimiz vardır.battaniye yorgan 10 tl.

  3. 542 800 42 04 ankara etlikte parça başı ütü ve kuru temizleme yorgan ve battaniye temizliyorum servisimiz vardır.battaniye yorgan 10 tl.garantili ve güvenli kuru temizleme.birmerkez 3 şubeyle hizmet vermekteyim arayın adresinizden alıp adresi,nize teslim edelim.uygun fiyat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir